21 MAYIS 2019 SALI

Çözüm ışığı!..

8 Mart 2019 Cuma 17:42
İSTANBUL Özel Halk Otobüsü Sektörü, 5 şirket desteğiyle geçtiğimiz Cumartesi Pendik te düzenlenen programla AK Partinin İBB Başkan adayı Binali Yıldırım’ı ağırladı. Programa, çeşitli siyasi toplum kuruluş ları eski Milletvekilleri ve çok sayıda eski ilçe belediye başkanları ve Esnaf Odası yönetim kurulu ile birlikte katıldık. 
Programa katılım yüksekti. Tolantı sektör açısından çok olumlu geçti. Programın düzenlenme ve icrasında, emeği geçen şirket başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerineteşekkür ediyorum. Katılımın yüksek olması esnafın sorunlarına sahip çıkışının gösterge siydi. Özulaş Başkanımızın yaptığı konuşma ile sorunları ifade etmesi, çok değerli Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım’ın vaatler ve sektör sorunlarına vakıf olması esnafı sorunların çözümünde ümitlendirdi.
Bu tür programları sadece seçim arifesi değil, gerekli olduğu zamanlarda yapılması gelişimi hızlandırır. esnafı sektörle ilgili projeleri ve düşünceleri olanlarla buluşturma faydalı olacağı gibi bu ve benzer etkinlikle  kamuoyu huzuruna çıkıp, fikir ve düşüncelerimizin gelişmesinde de ciddi katkı sağlar. 
Kent içi toplu taşımanın kent üzerindeki etkisini her vesileyle ifade ediyoruz. Kentimizin ulaşımla ilgili ciddi sorunları var. Bun lar uzun zamandır çözüm bekliyor. 
Özel Halk Otobüsü kesimi olarak bizler de bu sorunların çözümünde kentimize sahip çıkıp gereğiiçin katkı vermek istiyoruz. 
Biz 1 asırdan beri bu kente iyi günde, kötü günde ama aksatmadan hizmet götürdük ve götürmeye de devam ediyoruz. 
İstiyoruz ki daha huzurlu, güvenli, mut lu ve kaliteli hizmetler verebilelim. 
Sorun ve isteklerimizi kent ve ülke gerçeklerinden kopmadan ama objektif şekilde dile getirip çözümüne de katılmak istiyoruz. Taleplerimizin hemen, hemen tamamı kent ve vatandaşımız yararınadır. 
Sektör olarak uzlaşmacı ve sorun çözme amaçlı yaklaşımlarımızın siyasi muhataplarımızca anlaşılmış olması çok önemlidir.
Sektörü temsil eden kuruluşların yöneticileri olarak sorumluluklarımız var. 
Bunların farkında olarak her şartta birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde anlaşıldığımızı görmek beni mutlu etti. 
Daha fazla zaman kaybına tahammül yok. Bu yüzden artık geriye takılmadan öne bakıp yürümeliyiz. Hayırlı haftalar...