02 MART 2021 SALI

Artvin Belediyesi de ortak mücadele veriyor

Sorumluluk kapsamı alanında seferberlik anlayışı ile her alanda aldığı önlemleriyle dikkat çeken Artvin Belediyesi, özellikle, koronavirüs salgını ihmaline geçit vermiyor...

Ekleme: 4 Nisan 2020 Cumartesi 17:11/ Güncelleme: 4 Nisan 2020 Cumartesi 17:11
ARTVİN-Dünya’nın başına bela olan Covid-19 salgınının ülkemizdeki etkisini azaltmada ekonomik yıkımına karşı destek vererek, çalışanlarına zam konusunu da ihmal etmeyen Artvin Belediyesi, her kulvarda vali lik makamı ve yetkili kurullarla eşgüdüm çalışma içinde, salgına karşı her türlü önlemlerle yaşamı kolaylaştırmaya çalışıyor. Belediye Başkanı Demirhan Elçin, şehir merkezinde faaliyet gösteren ulaşımdan sorumlu Şoförler Otomobilciler Odası Başkanı, minibüs ve taksi temsilcileri ile bir araya gelerek, toplu taşıma alanında hizmet veren her aracın belirli aralıklarla dezenfekte edilmesi, yakın temasın önlenmesi ve bunun için yapılacaklar konusunda sürekli bilgilendirme ve dikkat sağlatıcı uygulamalarını sürdürüyor.
Başkan Elçin; “Bugüne kadar tüm olumsuzlukların üstesinden milletçe birlikte geldik, bu konuda da yine birlikte çözüme ulaşacağız. Elbirliği ile başaracağız. Ülkemizde ekonomik istikrar da işverene örnek katkı ile emekçileri ücret artışıyla unutmadık. Artvin iktidar-muhalefet ayrımı gözetmeden birlik içinde çözüm için çalışıyor” diyor.