03 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

VW Ticari Araçlar iftarı yoğun oldu

Volkswagen Ticari Araçlar geleneksel iftarında, Turizm Taşımacıları Derneği ve İSTAB yöneticileri ile okul ve servis işletmecisi taşımacılarını ağırlandı...

Ekleme: 7 Haziran 2019 Cuma 00:04/ Güncelleme: 7 Haziran 2019 Cuma 00:04
İSTANBUL-Volswagen Ticari Araçlar iftar buluşmaları bu yıl Kalamış Günaydın Restoran’da gerçekleşti. Doğuş Otomotiv Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Müdürü Taner Kozlu, Bölge Sa- tış Yöneticisi Hakan kılıç ve Filo Satış Yöneticisi Ali Bayer ile ku rum yetkilileri, davete katılmak için gelenleri ağırlayarak iftarı birlikte geçirmelerini sağladı. Katılımın oldukça yüksek olduğu gözlenen iftarda özellikle, Ye- ni Crafter’e ilgi çok yoğundu.
Turizm Taşımacılar Derneği Başkanı Sümer Yığcı, Genel Sekreteri Mehmet Öksüz, İSTAB Başkanı Turgay Gül ile yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı buluşmada, işletmeci esnafın araçlara ilgisi görülmeye değerdi.
Restoran girişinde sergilenen turizm servis, servis ve Crafter Okul Servis Araçları’nı inceleyen işletmeciler, yetkilileri soru yağmuruna tutarken daha çok değişimle ilgili 2. el ve takas ağırlıklı değişim ve yenilemeye dönük soruları ağırlıktaydı.
Turizm Taşımacılar Derneği Başkanı Sümer Yığcı, davetten memnun kaldıklarını belirterek; “Taşıma sorunları pazarın durumu ve yapılması gerekenler konusunda hemen her platformda birlikte gelişmeleri izliyoruz. Bu tür buluşmaları verimli kılacak geleneksel iftar davetleri bize ek buluşma imkanı veriyor. Bunu sağladığı için Doğuş’a da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Gösterilen ilgiden memnun olduğunu dile getiren Pazarlama Müdürü Taner Kozlu; “Pazarın durumu esnaf yaklaşımını belirleyici ana etken. Buna rağmen işletmeci kuruluş ve esnafın bize dönük ilgi yoğunluğu bizim gerçekliğin gereklerine uygun yaklaşımla esnafa yöneldiğimizin yanında, iş birliği mizin de doğru zeminini ortaya koyuyor. Birlikte yapılabilecekleri de konuştuğumuz bu güzel iftar buluşması güzel oldu.  Buna imkân veren, katılımları ile bu buluşmaya vesi le olan katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.