16 ARALIK 2019 PAZARTESİ

Özulaş iftarında büyük buluşma

Ramazan iftarlarında geleneksel yaklaşımını bozmayan Özulaş, 27. davetini de beraberlik ruhunu artıran geniş katılımla gerçekleştirildi...

Ekleme: 7 Haziran 2019 Cuma 00:02/ Güncelleme: 7 Haziran 2019 Cuma 00:02
İSTANBUL-ÖZULAŞ A.Ş.’nin geleneksel 27. iftarı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Müdür İsmail Yolcu’nun açılış konuşması, Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Şahin’in davetlilere “Hoş Geldiniz” selam- laması ile başlayan iftarda Başkan Şahin, birlik ve beraberliğe yaptığı vurgu ve Özulaş olarak geleneksel uygulamalarıyla buna sağladıkları katkıya gösterilen ilgiye teşekkür etti. Başkan Şahin; “Birlik ve beraberliğin tesisi konusunda üzerimize düşen görevi yapmaktan mutluyuz. Bu davetimize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bize düşen görevi yerini getirirken, elimizi taşın altına koyup, yol almayı sürdüreceğiz” dedi.
Akbank, Opet ve Shel sponsorluğunda gerçekleşen iftara sektör mensuplarının yanı sıra siyasetçiler de yoğun katılımları damga vurdu. Ramazan ayının bereketiyle birlik ve beraberlik ruhu ile iftar yapanlar arasın da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ulvi İzzet Yönter, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP MYK Üyeleri Nevzat Ünlütürk, Murat Kotra, Gülbeyhan Saylağ, MHP İl Başkan Yardımcısı Ümit Gürbüz, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Halis Sağdıç, İstanbul eski milletvekili Mustafa Ilıcalı, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı, A. Kandemir, AK Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Mustafa Alan ilk göze çarpanlardan oldu. Ayrıca davete, İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, İstanbul Özel Halk Otobüsleri Odası Başkanı Göksel Ovacık, Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Başkanı Ramazan Gürler, İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Başkanı Naci Yağız, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri A.Ş. Başkan Vekili Adil Evren, Öztaş Ulaşım A.Ş. Başkan Mehmet Tekin, İSTOD Başkanı Zakir Uzun ve yöneticileri yanı sıra İBB ve İETT yöneticileri ile esnaflar katıldı.