03 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Başkan Aktaş ÖHO esnafı ile iftar açtı

Bursa Özel Halk Otobüsçüleri Odası bu yıl ki geleneksel iftar buluşması geniş protokol erkanının da katıldığı iftar Merinos Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Esnaf, iftarda hizmet verimliliği konusunda istişare yaptı...

Ekleme: 17 Mayıs 2019 Cuma 19:54/ Güncelleme: 17 Mayıs 2019 Cuma 19:54
BURSA-Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası bu yılkı geniş katılımlı if- tar buluşmasını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Burulaş Genel Müdürü Kürşat Çapar ve diğer büyükşehir üst düzey yönetim erkanı ile AK Parti İl Başkanı ve diğer Esnaf Oda Başkanları yanı sıra mülki erkanında yer aldığı Merinos Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.
Karsan sponsorluğunda gerçekleşen iftarda esnaf, Ramazan Ayı bereketi ile birbirleriyle istişare etme fırsatını hayli olumlu değerlendirdiği görüldü. İftara, ayrıca, TÖHOB Başkan Yardımcısı ve İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık ve TÖHOB Yö netim Kurulu Üyesi ve İstanbul Öz- taş Ulaşım A.Ş. Başkan Yardımcısı M. Kamil Akbaba da katıldı.
Bursa Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Ramazan Çalan, Oda olarak düzenledikleri iftarda ortaklarıyla buluşmanın mutluluğu ile birlikte protokol erkanının eksiksiz katılmasından da memnun olduklarını dile getirip; “Bu tür buluşmalarda samimiyet paylaşım ve karşılıklı iyi niyetle yakınlaşmalar insani boyutu fazla ilişkilere yol açıyor. Bu da daha güzel birlikteliklerle hizmetlere vesile oluyor. Bu yıl ki iftarımız buna en iyi örnek iftar oldu. Bu yıl ki iftarımıza katılan tüm misafirlerimeze teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Karsan Satış Müdürü Adem Metin de, “Karsan verim arttıran buluşmalara desteğini sürdürecek. Biz her zaman esnafın yanında olacağız” diye konuştu.