03 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

MBT iftarı bu yıl da sektörü buluşturdu

Kentiçi toplu taşıma ve diğer taşıma işletmecileri ile yakın duruşunu koruyan Mercedes Benz-Türk’ün bu yılki iftarı da beğeni topladı. İstanbullu şirket başkanları, TÖHOB yöneticileri ve birçok işletmeci katıldı...

Ekleme: 17 Mayıs 2019 Cuma 19:51/ Güncelleme: 17 Mayıs 2019 Cuma 19:51
İSTANBUL- Mercedes Benz-Türk, geleneksel iftarında bu yıl toplu taşıma hizmeti veren işletmecilerini Florya Sazeli’de ağırladı. Ev sahibi MBT, Şehiriçi Otobüs Kamu ve Kamu Satış Grup Müdürü Orhan Çavuş ile Otobüs Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Özgün Taşgın’ın konuklarla yakından ilgilenip ağırlamaları takdir topladı. Toplu taşıma işletmecileri, davetten memnun kaldıklarını dile getirerek, her zamanki gibi yakın ilgi görmelerinden memnun kaldıklarını dile getirerek “Yıldız”ın önemli bir yer tuttuğunu dile getirdiler.
İftara katılan İstanbullu özel halk otobüs işletmeci şirket başkan ve yönetim kurulu üye, ortak ve diğer işletmeciler yanında Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Derneği TÖHOB Genel Başkanı Ercan Soydaş, Başkan Yardımcısı ve İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, Öztaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TÖHOB yönetim Kurulu Üyesi M. Kamil Akbaba da katıldı. MBT yetkilileriyle iftar süresince pazar ve gelişimi yeni hareketlenmelerle bunlara dönük yeni imkanlar konularında görüş alıverişinde bulundular.
TÖHOB Genel Başkanı Ercan Soydaş, “MBT her zaman kurumsal gerekliliğine göre sektörde önemli aktör. Her zaman yeri, katkısı net olan markalarımızdan biri. O sektöre yakın durur. Bunu görüyoruz. Davetleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ediyorum. İftar münasebetiyle kısa zaman için de olsa bir araya gelmemize vesile oldukları bu sürede pazar ve beklentiler konusunda görüş alışverişi yaptığımız için memnunuz” diye konuştu.