18 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE

Dünya Şampiyonu İETT’nin rakibi olmak istiyorlar

Özel Halk Otobüsçüleri’nin kendi aralarında geleneksel hale getirdikleri Mavi Marmara 1. Futbol Turnuvası’nda Kıraç’la final oynanan Mimarsinan takımı şampiyon oldu...

Ekleme: 30 Mart 2018 Cuma 22:04/ Güncelleme: 30 Mart 2018 Cuma 22:04
 
İSTANBUL-Mavi Marmara Ulaşım A.Ş.’nin düzenlediği “Geleneksel 1. Futbol Turnuvası” sonuçlandı. Mavi Marmara bünyesinde hizmet veren esnafın katıldığı turnuvada bölge takımları; Arnavutköy- Terkos, Kıraç, Hadımköy, Çatalca, Gürpınar, Silivri, Büyükçekmece ve Mimarsinan birbirleriyle eşleşti. Eleme usulü müsabakalar sonunda Kıraç ile Mimarsinan finale kalan takım oldu. Finalde, Mimarsinan şampiyon oldu. Finali, İETT Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik, Avrupa Saha Yönetim Müdürü Tuncay Acar, Avcılar İşletme Şefi Ali Ceylan, Arnavutköy İşletme Şefi İlyas Arslan, Bölge Hareket amiri Adem Demirci ve İETT yetkilileri ile esnaf izledi.
 
 
Final maçını izleyen İETT Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik, maç sonrası yapılan ödül töreninde bir konuşma yaparak, “Mavi Marmara son iki yıl içinde sergilediği olumlu yaklaşımıyla  örnek olmaktadır. Daha iyi kaliteli hizmet için elbirliği içinde her alanda bu birlikteliğinizin devam etmesini diliyorum. Turnuvayı düzenleyen ve centilmenliği öne çıkaran bütün takımları kutluyorum” dedi. Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler de bu etkinliklerle birlik ve beraberliği tesis ettiklerini belirtti. Gürler; “Geleneksel hale getirdiğimiz 1. Futbol Turnuvamız’da emek sarf eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca, etkinliğimizde bizimle olan Sayın Genel Müdür Yardımcımız Hasan Özçelik ve beraberindeki yöneticilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Hedefimiz, Dünya Şampiyonu İETT ile karşılaşmak” dedi.