26 ŞUBAT 2021 CUMA

İBB’den “Birlikte Başaracağız” sloganı

İETT ve Özel Halk Otobüsleri, korona virüsüne karşı mücadelede birlik içinde olduğunu göstermek için tüm otobüslere “Birlikte başaracağız” sloganını yazdı...

Ekleme: 29 Mart 2020 Pazar 01:06/ Güncelleme: 29 Mart 2020 Pazar 01:06
İSTANBUL-İETT ve Özel Halk Otobüsleri, korona virüsün etkisini gösterdiği bu günlerde anlamlı bir adım attı. Salgına karşı mücadele eden sağlık çalışanlarına, Türkiye ve İstanbul halkının moral ve motivasyonunu artırmak için İstanbul’da bulunan tüm otobüslerin ayna kısmına “Birlikte başaracağız” sloganını yazdı.
İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık; “Farkındalık oluşturmak için bütün araçlarımızın aynalarına ‘Birlikte Başaracağız’ sloganı yazdık. Bu da, aslında bir moral, motivasyon. Biz bunu gerçekten yeneceğiz. Biz Özel Halk Otobüsleri olarak üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Zaten toplumun her kesimi birlikte beraberlikte hareket ederse bunu çok rahatlıkla çözebileceğimizi düşünüyorum. Biz İstanbul- ’un emrindeyiz. Zarar etmemize rağmen em- rindeyiz. Çünkü, bunu biz bir vatan borcu olarak görüyoruz. Biz İstanbul’un ekmeğini yiyoruz. Türkiye’nin kötü zamanlarında da yanındayız. Biz birlikte başaracağız ve buna inanıyoruz” diye konuştu.
Öte yandan, İETT ve Özel Halk Otobüsleri’nde bulunan şoför ve yolcuların uygulamadan memnun olduklarını belirttiler.