26 ŞUBAT 2021 CUMA

İETT inovasyon ekibi çalışıyor!

İETT, gönüllülük esasına bağlı olarak, kurumun değişen ve gelişen şartlara hızla adapte olmasını sağlarken, sürekli iyileştirmeler yapıp, hizmet kalitesini artırmak için inovasyon ekibi kurdu...

Ekleme: 16 Mart 2020 Pazartesi 19:24/ Güncelleme: 16 Mart 2020 Pazartesi 19:24
İSTANBUL-İETT, kurumu değişen ve gelişen şartlara hızlıca adapte etmek ve sürekli iyileştirmeler yaparak İstanbul’da toplu ulaşım kalitesini çok daha yükseltmek amacı ile bir inovasyon ekibi kurdu.
İnovasyon ekibinde gönüllük esasına bağlı olarak müdür, şef, mühendis, tekniker, bilgisayar işletmeni, diyetisyen, amir, iç tevzi görevlisi, işçi, şoför olmak üzere 60 personel çalışmaya başladı. İlk etapta, İETT’nin mevcut öneri sistemi ve inovasyon yaklaşımı gözden geçirilerek, sistem üzerinde iyileştirme yapılması ve bazı kısımların yeniden tasarlanması konularında ekip üyelerinden fikirler toplandı. Ekip üyeleri kendi tasarladıkları sistemleri anlattı.
Bundan sonraki toplantılarda müşteri memnuniyeti, ve rimlilik, iş ve yolcu güvenliği, enerji ve çevre, hizmet kalitesi, entegre toplu ulaşım, sürdürülebilirlik, ürün ve hizmette yeni teknolojiler ve de çalışan memnuniyeti ile sosyal sorumluluk temaları üzerine fikirler geliştirilecek.