08 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA

OTOKOÇ 6 kategoride 6 ödüle layık görüldü

Otokoç Otomotiv, dijital dönüşüm ve inovasyon yönetimi konusunda hayata geçirdiği teknolojik projeleri ile IDC Zirvesi 2019 kapsamında 6 kategoride ödüllendirildi...

Ekleme: 8 Aralık 2019 Pazar 23:11/ Güncelleme: 8 Aralık 2019 Pazar 23:11
OTOKOÇ Otomotiv, IDC Türkiye Akıllı Üretim, Dijital Perakende, Yapay Zeka Analitik RPA Teknoloji Konferansları’nda, Müşteri Mükemmeliyeti kategorisinde “Lastick-Kış Lastiği Kiralama Dijital Platformu” ile birincilik ödülünü kazanırken; Dolandırıcılık Yönetimi kategorisinde “SeCOS Bulut Bilgi Güvenliği Çözümleri Projesi” ile yine birinciliğin sahibi oldu. Oyunu Değiştirenler kategorisinde “2. El Araç Online Satış Platformu” projesi ile ikincilik, Müşteri Deneyimi kategorisinde “Dijital Ofis” projesi, Operasyonda Mükemmellik kategorisin de “Robotik Süreç Otomasyonu ile Özel Tüketim Vergisi Ödeme Sürecinin Otomatize Edilmesi” projesi ve Teknoloji Hizmet Dağılımı kategorisinde “Otokoç 365” projesi ile üçüncülük ödülüne layık görüldü.
Otokoç olarak farklı kategorilerde almış oldukları ödüllerden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Otokoç Otomotiv Teknoloji ve Strateji Direktörü Dr. Erdal Kemikli; “Dünya’da ki teknolojik gelişmeler doğrul tusunda mükemmel müşteri memnuniyeti için teknolojik anlamda yeni fikir ve proje lere büyük önem veriyoruz. Bu anlamda Otokoç Otomotiv olarak hem kendi içimizde hem de müşterilerimizle buluştuğumuz platformlarda Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Yönetimi süreçlerimizi hayata geçirdik. Aldığımız ödüller de bu konuya verdiğimiz önemin bir tescili niteliğinde” dedi.