08 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA

Öztaş işbirliğinde örnek uygulama

Öztaş Başkanı Mehmet Tekin ve yönetim kurulu görev süresince esnaf beklentilerine uygun çalışma önceliği ile esnaf güvenini arttırıyor. Ortaklarıyla hizmete ve sorunlarla ilgili son toplantıyı Şile kooperatifi ile gerçekleştirdi...

Ekleme: 5 Aralık 2019 Perşembe 11:16/ Güncelleme: 5 Aralık 2019 Perşembe 11:16
İSTANBUL-ÖZTAŞ Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tekin, Öztaş bünyesinde toplu taşıma hizmeti veren Şile Kooperatif Başkanı ve yönetimini, Öztaş Yönetim Kurulu ile ortakları ile meydana gelen yeni gelişmeleri değerlendirme ve mevcut sorunları ele alarak, çözüm önerileri konusunu istişare amaçlı bir toplantı düzenledi.
Esnaf ile bir araya gelen kooperatif yönetimi, Öztaş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tekin ve Yönetim Kurulu ile birlikte, öncelikle İstanbul da özel halk otobüs işletmeciliğine yönelik gelişmeleri ve ortaya çıkan sorunlarla çözümüne dö- nük yapılması gerekenleri ele aldı. Toplantının sonra- ki bölümlerinde de bölgesel meseleler ele alındı.
Kooperatif Başkanı ortakları adına; “Biz, Şile esnafı gelişmeleri dikkatle izliyoruz. Yapılması gerekenleri aralarında istişare ediyoruz. Biz de büyük bir aile olarak Başkanımız Sayın Mehmet Tekin ve yönetimi ile aynı zamanda da teknik bilgi almak için hukukçu ve mali müşavirlerimizle de istişare boyutunu genişletelim dedik” diye konuştu.
Öztaş Ulaşım A.Ş. Yöne tim Kurulu Başkanı Mehmet Tekin de toplantı ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Genel bilgilendirme ve ye- rel konuların görüşülmesi ile yetinmedik Şile esnafımızla soru cevap şeklinde güzel bir havada geçen top lantıda, oy birliği ile bazı hizmeti kolaylaştırıcı kararlar da alındı. Böyle güzel bir toplantı düzenleyen Şile Kooperatifi yönetimi ve ortakları ile toplantıya destek veren dostlara Yönetimim ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.