29 MAYIS 2020 CUMA

Mavimarmara Heyeti Kolukısa’yı ziyaret etti

Mavi Marmara A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler ve Yönetim Kurulu, İETT Genel Müdür Yardımcısı Alper Kolukısa’yı ziyaret edip; “Hayırlı Olsun” dediler...

Ekleme: 14 Eylül 2019 Cumartesi 01:42/ Güncelleme: 14 Eylül 2019 Cumartesi 01:42
İETT Genel Müdür Yardımcısı Hamdi Alper Kolukısa’yı makamında “Hayırlı ol- sun” ziyareti yapan Mavimarmara Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rama- zan Gürler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, nezaket ziyareti kapsamında sektörel gelişmeler ve mevcut yapı ile ilgili istişarelerde de bulundukları açıkladılar.
 
İETT Genel Müdür Vekili Kolukısa, İstanbullu tüm şirketlerle görüşmelerin daha da yoğun süreceğini belirtip; “Paydaşlarımızdan Mavimarmara ile ilişkilerimiz di- ğer ÖHO işletmecileri gibi sürekli olacak. Hizmetin devamlılığını memnuniyet esasına uygun, ortak bir yaklaşım içinde birlikte sürdürmeye gayret edeceğiz” dedi.
 
Mavimarmara Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler de; “Bu yaklaşım, bizi oldukça memnun etti. Biz, şirket olarak, saha gerçeğinin açık bir iletişimle doğru olan bilgi ve sorunları ilk ağızdan öğrenme, yaklaşımlarından dolayı Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum. Böyle bir çalışma İstanbul’a değer katar” dedi.