11 AĞUSTOS 2020 SALI

İstanbul Halk Ulaşım’dan Ahmet Bağış ziyareti

İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış’ı makamında ziyaret eden İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu, hizmet kalitesini arttıracak olan yeni uygulamaları değerlendirdi...

Ekleme: 24 Ağustos 2019 Cumartesi 15:26/ Güncelleme: 24 Ağustos 2019 Cumartesi 15:26
İSTANBUL-İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış’ı makamında ziyaret eden İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. yeni yönetim kuruluyla fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette, kent- içi toplu taşımada yenilenme ve değişimler ile hizmet kalitesinin arttırılması, esnaf sorunların giderilmesi ön plandaydı. İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yağız; “Kritik bir dönemde değişim ve ge- lişimin bir ara dönemde yola birlikte devam etmekten memnunuz. İstişare etme fırsatı da veren ziyaretimiz de bilinen sorunlara bakışımızı ilettik. Ortak anlayışla yol alma kararlılığımızda amacımızın kaliteli hizmeti sürekli kılmak olduğundan, var olan sorunlarımızın da dile getirdik. Sayın Bağış, ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış; “Özel Halk Otobüsçüle- ri’nin yükselen performansı memnuniyet verici. Bir çok vesilelerle biraraya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Sayın Yağız ve yönetimine nezaket ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.