16 ARALIK 2019 PAZARTESİ

İmamoğlu’nu ziyaret ettiler

İstanbul Özel Halk Otobüsçüleri Oda Başkanı Göksel Ovacık ve İstanbullu şirketlerden Öztaş A.Ş. Başkanı Mehmet Tekin, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ederek, “Hayırlı Olsun” dediler...

Ekleme: 13 Temmuz 2019 Cumartesi 13:45/ Güncelleme: 13 Temmuz 2019 Cumartesi 13:45
İSTANBUL-İstanbul Özel Halk Otobüsçüleri Odası Başkanı Göksel Ovacık ve beraberindeki heyek ile birlikte İstanbullu Özel Halk Otobüsleri şirketlerden Öz- taş A.Ş.’nin Başkanı Meh met Tekin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerini ilet- tiler. Heyet, daha sonra Başkan İmamoğlu’na gümüş bir tepsi hediye ederek, teşekkür ettiler.
İstanbul Özel Halk Otobüsçüleri Odası Başkanı Göksel Ovacık, ziyaret son rası yaptığı açıklamada; “Başkan İmamoğlu’nu zayereti sebebimiz öncelikle, seçim başarısı ve ‘birlikte nasıl hareket edebiliriz?’ konusunda görüş alışverişi oldu. İstanbullu’lar için yapacaklarımız konusunda hem fikir olmamızın hizmet anlamın- da daha doğru olacağına karar verdik” dedi.
Öztaş A.Ş. Genel Başkanı Mehmet Tekin de görüşme sonrası için “Sayın Ekrem İmamoğlu ile makamında yaptığımız görüşmede önce başarılar diledik. Daha sonra da, Özel Halk Otobüsleri’ne yönelik gerek seçim öncesi, gerekse de seçim sonrasında olumlu değerlendirmelerine Teşekkür ettik. Başkan İmamoğlu’na sektörle ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. Sektöre olumlu bakması bizi mutlu etti” diye konuştu.