19 EKİM 2019 CUMARTESİ

MBT’nin deneyimi bile farklı

Mercedes-Benz Türk, Uluslararası Otomobil Eksperleri Federasyonu’nun (FIEA) Genel Kurul Toplantısı’na davet edilen tek marka oldu...

Ekleme: 28 Haziran 2019 Cuma 22:11/ Güncelleme: 28 Haziran 2019 Cuma 22:11
TOBB ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Otomobil Eksperleri Federasyonu (FIEA) Genel Kurul Toplantısı’nda konuşmacı olarak davet edilen tek otomotiv firması Mercedes-Benz Türk oldu. Yaklaşık 300 kişinin davetli olduğu “Ağır Vasıta Güvenlik ve Hasar Süreçleri” toplantısında Mercedes-Benz Türk Otobüs Müşteri Hizmetleri Pazarlama Birim Müdürü Cihan Tömek, Mercedes-Benz Türk tarafından uygulanan yenilikçi teknolojiler anlattı.
 
Cihan Tömek konuşmasında; “Hasar onarımlarında karar verici konumda olan eksperlerin markamıza olan güveninin ve yapılan yenilikçi çalışmalarımızın, Avrupalı eksperler tarafından ilgi ile karşılanmasından dolayı memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimizin araçlarının hasarlanması durumunda ilk günkü gibi güvenle ve konforla yola devam edebilmeleri amacıyla bu çalışmayı başlattık. Eğitim süreci sonrasında yetkili servislerinin üretici standartlarında kaporta onarımını mümkün kılıyor” dedi.