19 EKİM 2019 CUMARTESİ

Atlas bayileri buluştu

Otokar Yetkileri, hafif kamyon segmentinin güçlü aracı Atlas’ın bayileriyle bir araya geldi ve mevcut faaliyetler, hizmetler, kamyon pazarı ve hedefleri konuşuldu...

Ekleme: 22 Haziran 2019 Cumartesi 23:01/ Güncelleme: 22 Haziran 2019 Cumartesi 23:01
OTOKAR, Türkiye genelinde etkin bayi ağıyla ilişkile- rini güçlendirmeye devam ediyor. Kullanıcı beklenti ve isteklerine uygun araçlar geliştirerek müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan Otokar’ın üst yönetimi ile pazarlama, satış, satış sonrası hizmetler, mühendislik ve yedek parça ekipleri, Otokar’ın Sakarya Fabrikası’nda Atlas bayileriyle bir araya geldi.
Toplantıya Ticari Araçlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı H. Basri Akgül, Satış Direktörü Murat Tokatlı, Pazarlama Müdürü Tarkan Burak, Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Oğuz Doruk, Yedek Parça Satış ve Pazarlama Müdürü Orçun Şeramet ve diğer Otokar yöneticileri katıldı.
Otokar’ın Türkiye genelindeki Atlas kamyon bayilerinin yöneticilerinin katıldığı toplantıda, mevcut hizmet ve faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunu- lup, kamyon pazarı değerlendirildi. Toplantıda ayrıca, gelecek dönem hedefleri de konuşuldu.
Toplantı sonrası bir açıklama yapan Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı H. Basri Akgül; “Hedeflerimizi belirleme noktasında bayilerimizin katkısı bizim için çok önemli. O yüzden, her yıl bu toplantıları yaparak, geleceğin planlamasına ışık verecek düşünceleri harmanlıyoruz. Otokar olarak değerlerimiz ve insani yaklaşımımız her şeyden önce gelir. Biz de bu konuda taviz vermeksizin bir araya gelerek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Atlas’ın bayileri ile yaptığımız toplantı her açıdan önemli. Çünkü, bayilerimiz deneyimlerini üre- tim aşamasına taşıyıp, alıcıların tercihine katkı sunu- yoruz. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.