19 EKİM 2019 CUMARTESİ

Erzincan’a 10 Isuzu

Türkiye’de üretilen ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Isuzu Novociti Life, şimdi de Erzincan halkının konforlu ve güvenli ulaşımını sağlamaya hazırlanıyor...

Ekleme: 22 Haziran 2019 Cumartesi 22:56/ Güncelleme: 22 Haziran 2019 Cumartesi 22:56
ERZİNCAN-Erzincan Belediye Binası önünde düzenlenen törende 8 adet 8 metre uzunluğunda Novociti Life MT ve 2 adet 7.5 metre uzunluğa sahip Novociti araç teslim edildi. 
Anadolu Isuzu’nun yetkili satış bayisi Öztopraklar Otomo tiv aracılığıyla gerçekleşen satışın teslimat töreninde Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan belediyesi yetkilileri, Erzincan Kent İçi Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Ulaşım Hiz metleri Yöneticisi Mehmet Polat, Erzincan Şoförler Otomobilciler Odası Başkanı Bedir Limon ve Anadolu Isuzu yetkilileri katılımda bulundu.
Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman; “Sınıfının en ekonomik, en konforlu, en güvenli, en performanslı ara- cı olan aynı zamanda yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın da ulaşımda kendilerini daha ra- hat hissetmelerini sağlayan uluslararası ödüllü Isuzu al- çak tabanlı Novociti Life’tan 8 adet ve Novociti’den 2 adet teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde, işçilerimizin emeğiyle üretilen ve Erzincan halkının hizmetine sunulacak modern toplu taşıma araçlarımızın uzun yıllar bu güzel şehrin insanlarını taşıyacak olmasından dolayı ayrı mutluluk duyuyoruz. Erzincan halkının konforlu ve güvenli ulaşımı için Isuzu’yu tercih eden Kent İçi Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak ve ekibine, satı- şın gerçekleşmesini sağlayan yetklili satıcımız Öztopraklar’a ve araçlarımızın performansının devamlılığını sağla- yacak olan Erimsan’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Teslim töreninde konuşan Erzincan Belediye Başkanı Be- kir Aksun, çok fonksiyonlu midibüslerin hizmete sunulması ile başta engelli ve yaşlılar ol- mak üzere herkesin rahat edeceğini söyledi. Erzincanlılar’ın hizmetin en iyisine layık olduğunu vurgulayan Başkan Ak- sun; “Özellikle, ulaşım alanın- da yaşlı vatandaşlarımızın da ha kolay seyahat etmeleri için bu yeni nesil araçların Erzincan’da hizmete girmesi bizi mutlu etmiştir. Erzincan Belediyesi olarak hizmetin en iyi sini sunabilmek için tüm birimlerimizle aralıksız şekilde çalışıyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’a plaket ile toplu taşıma araçlarının temsili anahtarını veren Isuzu Yetkilileri araçlarla şehirde bir gezi yaptılar. Şehir gezisi sırasında yeni Isuzular’ı gören vatandaşlar Başkan Aksun’u alkışlayıp, “Teşekkürler Başkan” diyerek, hizmeti adeta onurlandırdılar.