19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Manisalı halkçılar “Akatmaca” dedi

Manisa’da tek liste ile yeniden başkanlığa seçilen Erdoğan Akatmaca; “Dün olduğu gibi bugünden sonra da büyükşehir belediyesi ile birlikte hareket edecek, sıkıntıları birlikte çözeceğiz” dedi...

Ekleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 01:49/ Güncelleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 01:49
MANİSA-SS 155 No’lu Şehiriçi Denetimli Manisa Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 4 Mayıs Cumartesi Manisa Şoförler Odası Merkez Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen seçimli genel kurulu sükûnet içinde ve tek liste şeklinde gerçekleştirildi. Erdoğan Akatmaca başkanlığındaki yönetimi değiştirmeyen kooperatif ortakları, 4 yıllık yeni dönem için aynı ekibi yeniden seçti.
7 kişiden oluşan kooperatif yönetim kurulunun üye sayısı 5 kişiye düşürülerek yapılan seçim sonunda, Başkan Erdoğan Akatmaca, Asil Yönetim: Erol Ermehan ve Rasim Toğrul, Yedek Yönetim: Hilmi Çe- bi, Ömer Yıldız ve Ramazan Şahin- ’den oluştu. Asil Denetim: Orhan Öz ve Gürcan Arslan, Yedek Denetim: Ümit Yıldız ile Adnan Koyuncu’dan oluştu.
Protokolü Manisa erkanı ile eşrafın teşkil ettiği hayli demokratik biçimde gerçekleştirilen seçimli olağan genel kurulda kooperatife uzun yıllar yönetim kurullarında başarılı hizmetler veren Zeki Arslan ile Naci Murat’a da hizmetlerinden dolayı birer teşekkür plaketi verildi.
Göreve yeniden getirilmesi nedeniyle teşekkür konuşması yapan Akatmaca; “Sektör genel itibarıyla sıkıntılı bir dönemden geçiyor ama biz Manisamız için elimizden geleni yaparak ilimizin belediyesini ve belediye ile olan işbirliğimizle hizmetlerimizi örnek alınacak biçimde yerine getirdik, getirmeyi de sürdürüyoruz. Verdiğiniz güvenoyu ile bize göreve devam kararınızla da esnafımızı daha çok memnun edecek, taşıma hizmetinde kalite ve konforu arttıracak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepinize teşekkür ederim” diye konuştu.