19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

TÖHOB’da devir teslim sonrası görev başladı

Değişim şiarı ile yönetimi devralan Ercan Soydaş başkanlığındaki TÖHOB’un yeni yönetimi ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Yeni çalışma dönemi için görev dağılımı yapan Soydaş yönetimi kolları sıvadı...

Ekleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 01:45/ Güncelleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 01:45
İSTANBUL-Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Derneği’nin 5. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yönetime gelen Ercan Soydaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri dernek merkezindeki devir teslim töreniyle fiilen görevine başlamış oldu.
Devir teslim işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra TÖHOB Başkanı Ercan Soydaş ve Yönetim Kurulu ile geçen 10 yıllık sürede başarılı hizmetlerindeki özverili çalışmalarından dolayı TÖHOB eski Genel Sekreteri Onur Orhon’a bir plaket verdi. Hizmet ve gayreti için Orhon’a teşekkür eden Başkan Soydaş; “Hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Gerektiğinde katkı için hep birlikte çıtayı daha yükseltmek için çalışacağız. Şimdi görevi biz devralıyoruz. Mesele, sektöre hizmet ve sektörün gelişimine katkı sunmak” diye konuştu.
Yönetime başarılar dileyen eski Genel Sekreter Onur Orhon, bu tür işlerin süreli bir hizmet olduğu ve önemli olanın doğru biçimde sektörel gelişime katkı sunacak şekilde yapılması gerektiğine işaret edip; “Arkadaşlarım ile elimizden geleni yaptık. Bundan sonra aldığınız bayrağı sizlerin daha yukarı- lara taşayacağınızdan eminim” diyerek şilt için teşekkür etti.
 
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
TÖHOB Başkanı ve Ankara Mavi Özel halk Otobüsleri Esnaf Odası başkanı Ercan Soydaş, devir teslim sonrası gazetemize yaptığı değerlendirmesinde, “Sektörün başarı, hepimizin başarısı olacak” diyerek, ana mesajını birlik ve beraberliğe dönük verdi. Önemli gelişmelerin yaşandığını ve bu konu- da herkesin üzerine çok önemli sorumluluklar düştüğüne dikkat çeken Başkan Soydaş; “Bu bir hizmet. Bugüne kadar arkadaşlarımız ellerinden geleni yaptı. Bugünden sonra, yeni göreve getirilen yöneticiler olarak biz, üyelerimiz ve bu çatıya katılarak üye olacaklarla birlikte, çok daha ileriye gitmek için çalışacağız. Biriz hep birlikte dayanışma içinde yol alacağız. Birbirimizin tecrübelerinden istifade edeceğiz. Sektörel gelişimi sektör sorunlarını çözüp çözümü olanlardan olanları toplayarak, bunun için daha hızlı ha- reket ederek, devlet otoriteleri, belediyeler başta olmak üzere gerekli her merci ile ilişkilerimizi hızlandırıp bilgilenendirmeli taleplerimizle yükselişimizi birlik içinde sürdürmek için çalışacağız. kendi içimizdeki iletişimi geliştirerek sürekli kılarak hız çağında hızlı hareket ederek sektörün doğru yerde yer almasını hep birlikte sağlamaya çalışacağız” dedi.