19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

MAN TGE’den ilk toplu teslimat Turex Turizm’e

2019 yılı içinde toplam 50 araç alımı planlanan işbirliği kapsamında, 17 adet TGE’nin ilk teslimatını Turex Turizm’e gerçekleştiren MAN, pazar payını yükseltmek için çalışmalar yapıyor...

Ekleme: 26 Nisan 2019 Cuma 19:18/ Güncelleme: 26 Nisan 2019 Cuma 19:18
MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun evsahipliğinde MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde düzenlenen törene, Turex Turizm adına Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Celal Kalkan, Yönetim Kurulu Üyesi Veli Kalkan, Özgür Kalkan, Filo Müdürü Serdal Karnal, Satın Alma Müdürü Ahmet Memiş, Turizm Operasyon Müdürü Tolga Sayın, Garaj Yöneticisi Ali Gürpınar ile araç kaptanları katıldılar. Düzenlenen törende, ilk etapta 17 adet MAN TGE minibüs Turex’e teslim edildi.
Personel, öğrenci taşımacılığı, toplu taşımacılığın yanı sıra filo kiralama ve turizm alanlarında da hizmet veren Turex Turizm’in kalite odaklı yaklaşımına vurgu yapan Turex Turizm Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Celal Kalkan; “Turex Turizm olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda en büyük önceliğimiz mutlak kalite ve yüksek standartlardır. Bu yaklaşımımız sunduğumuz hizmetlerde olduğu gibi, gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ve satın almalar için de geçerlidir. Bu nedenle yeni yatırımımızda, ticari araçlarda ileri teknolojisi, kalitesi ve sunduğu konfor ile öne çıkan, satış sonrası hizmetler ve işletme maliyetlerinde avantajlar sunan MAN’ın hafif ticari araçlardaki markası TGE’yi tercih ettik” dedi.
MAN 250 yılı aşan köklü geçmişi ile otomotiv sektöründe kendini kanıtlamış bir marka olduğuna vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu; “MAN araçlarının teknoloji, konfor, kalite, dayanıklılık, per- formans, yakıt tasarrufu, yaşam boyu maliyetlerdeki ekonomikliği gibi artık kanıksanmış birçok üstün niteliği bulunuyor. İşte MAN’ın ürün gamını ha- fif ticari araç segmentinde tamamlayan TGE tüm bu kalıtsal özellikleri taşıyan zengin model çeşitliliğine sahip. TGE, titiz ve özenli bir çalışma ile ortaya çıktı. Henüz çok yeni bir marka olmasına karşın gördüğü ilgiden mem nuniyet duyuyoruz. Segmentinin premium markaları arasında ortaya koyduğu performans ile bunu fazlasıyla hak ediyor” diye konuştu.