19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Yeni 2019 Crafter ile anlayışlar değişecek!

Hafif Ticari araçlardaki hareketlenmesi ile dikkat çeken Volkswagen özellikle, servis ve okullarda hizmet verecek Yeni Crafter ile sürüşte güvenlik ve konfor kavramını daha da zenginleştirecek...

Ekleme: 26 Nisan 2019 Cuma 19:05/ Güncelleme: 26 Nisan 2019 Cuma 19:05
ÇEŞME/İZMİR-Volkswagen Hafif Ticari Araçlar Genel Müdürü Tolga Senyücel ve Pazarlama Müdürü Taner Kozlan Çeşme’de düzenlenen basın lansmanı ile yeni özellikler eklenen 2019 Yeni Crafter aracını tanıttı. Doğuş Otomotiv garantisinde Türkiye’deki üstyapı çalışmalarıyla sağlanan başarıları hakkında basın mensupları bilgilendirildi... 
Ticari Araç Genel Müdürü Tolga Senyüce, Yeni Crafter ile ilgili yapılan çalışmalarla ilgili olarak; “Baştan aşağı var olan özelliklerine yeni özellikler eklendi. Bunların yanında yenilenen dış tasarımıyla da geliştirilen ‘Yeni Crafter, yüzde 100 Volkswagen’ imajıyla yeni baştan oluşturuldu. Yeni Crafter’ın değişen ve gelişen müşteri beklentilerini karşılamaya yönelik sürdürülen uzun hazırlık döneminde üretici, Crafter’in en çok satıldığı pazarlardaki üründen, pazarlamadan ve satışından sorumlu ekipleri Volkswagen AG’ye davet edilerek, çalışma ve araştırmaları yapıldı. Pazarların geri bildirimleri, ihtiyaçları masaya yatırılarak, tüm veriler harmanlanarak gördüğünüz ‘yüzde 100 Yeni Volkswagen Crafter’ ortaya çıkarıldı” dedi.
Volkswagen Ticari Araç’ın 1949’dan beri üretim yaptığını söyleyen Senyücel, 2019 Yeni Crafter’in kullanıcı ihtiyaçlarına göre geliştirilip tasarlanarak yenilenen teknoloji, güvenlik konfor öğeleri yenilenerek, güvenli sürüşü standart donanım haline getirdiğine dikkat çekerek; “Biz güvenliği opsiyon olarak düşünen marka değiliz” diyerek, pazarda öngördükleri paya ulaşacaklarını dile getirdi.   
 
EZBER BOZACAK!
Toplantıda söz alan Araç Pazarlama Müdürü Taner Kozlan, pazardaki konumlarını 2019 Yeni Crafter ile daha çok güçlendireceklerini belirterek, globalleşen dünyada ticaretin son derece hızlı değişim içinde olduğunu, ticari hayatta kullanılan metotların, iş yapış şekillerinin de değişim gösterdiğini dile getirerek; “Ticarette kalıcı olmak isteyen markalar, değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak, onların beklentileri doğrultusunda ürünlerini dizayn etmek zorunda. Bu anlamda sektör hızlı dönüşüm içinde. Otonom ve elektrikli araçlar hayatımıza girmeye başladı. Volkswagen Tica ri Araç markasının da gelecek yıllarda bu doğrultuda üretilen modelleri yollarda görülmeye başlanacak” dedi.