19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Anadolu TÖHOB için Ankara’da toplandı

TÖHOB üyesi, Anadolu’daki oda ve halk otobüsü işletmecileri Ankara TŞOF Merkezi’nde bir araya gelerek, TÖHOB Genel Kurulu öncesi durum değerlendirmesi yaptılar.

Ekleme: 26 Nisan 2019 Cuma 18:54/ Güncelleme: 26 Nisan 2019 Cuma 18:54
Çoğunluğunu mevcut yönetimi aktif bulmamakla suçlayanlardan oluşan TÖHOB üyeleri yanında üye adaylarının oluşturduğu seçimli genel kurul öncesinde Ankara TŞOF merkezinde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptıkları öğrenildi. Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Kayseri, Kocaeli, Kastamonu, Kütahya Mardin, Niğde ve Osmaniye’den katılan özel halk otobüsleri Esnaf Odası ve işletmeci kuruluşların başkan ve yöneticilerin, sektörel gelişimi ele aldıkları belirtildi. 
 
İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, Kocaeli Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt, Ankara Mavi Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ercan Soydaş, Adana Özel Halk Otobüsleri Esnaf odası Başkanı Niyazi Göğer ve Kayseri Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Erkan konuşmacı oldu. ToplantıdaTÖHOB Genel Merkezi’nin Ankara’da olması, etkinliği arttırma açısından Ankara Oda Başkanı Ercan Soydaş’ın da başkanlığa aday olması istendi...
 
Toplantıya katılanlarca mevcut yönetimin geçmişten bugüne kadar önemli hizmetlere imza attıkları ancak, iletişimde eksik kalındığına dikkat çekildi.