29 MAYIS 2020 CUMA

TÖHOB SEÇİME GİDİYOR

Sektörün tek çatı örgütü olma yükü ile hizmetlerini sürdürerek ülke geneli sorunlara devletin yasal düzenlemesi ile çözüm için çalışan TÖHOB, yeni düzenlemelerin söz konusu olduğu sıra olağan seçimli genel kurula gidiyor.

Ekleme: 26 Nisan 2019 Cuma 18:52/ Güncelleme: 26 Nisan 2019 Cuma 18:52
Yerel seçimlerden önce iki ayrı Anadolu turu yaparak üyelerini ziyaret eden TÖHOB yönetimi, geçtiğimiz haf- ta İstanbul’da Öztaş A.Ş. merkezini ziyaret etti ve çalışmaları hakkında Başkan Mehmet Tekin ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ni bilgilendirdi. Ziyaret kapsamında, İstanbul merkezli gelişmeler de değerlendirilirken, ülke genelinde Özel Halk Otobüsü İşletmeciliği’nin durumu, yönetim yapısı, gelişmeler ve vergi düzenlemesinde çıkacak yasal düzenlemeyle ilgili son durum ele alındı.
Ziyaretten memnun kaldığını dile getiren Öztaş Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tekin; “Görüşme verimli geçti. Aklımıza takılan sorulara cevap aldık. Eksik gördüklerimiz dahil sıkıntı olacak bir durum yok” dedi. TÖHOB Başkanı Yüksel de; “Gelişmeleri dikkatle izliyoruz. Yasal yapı ve mali destek konusunda yönetim ile ilişkilerimiz sürüyor, vergi düzenlemesinde çözüme az kaldı. Bu ara, olağan genel kurulumuzu da yapacağız. Yeni dönemde birlikte daha aktif yol almalıyız” dedi.