26 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA

Çerçioğlu’na ziyaret

Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç ile birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na tebrik ziyaretinde bulunup çiçek takdim etti...

Ekleme: 12 Nisan 2019 Cuma 19:33/ Güncelleme: 12 Nisan 2019 Cuma 19:33
AYDIN-Aydın Şoförler Odası ve Aydın Şoförler Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Semih Özmeriç ile Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, kooperatif ve oda yönetim leriyle birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na tebrik ziyaretin de bulunup çiçek takdim etti. Ziyarette Özmeriç; “Size Aydın Şoförler Odası ile Aydın Şoförler Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi yönetim kurulları adına ve kendi adımıza da hayırlı olsuna geldik. Zaten uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz, arkadaşlarımızın memnuniyetlerini getirdik. Hem de yeni dönemde üzerimize düşenleri yapmaya hazır olduğumuzu belirtmeye geldik. Hayırlı olsun” dedi.
Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın; “Yeni dönem de sıkıntılarımızın çözümünü bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde birlikte çalışarak, esnafı bir nebze olsun rahatlatacağımızı umuyorum. Size başarılar diliyorum” dedi.
Başkan ve yönetim kurullarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Çer çioğlu; “Her zaman şoför esnafımızın yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Elbirliğiyle bu zor günleri de aşacağımızı biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nin kapıları tüm esnafımı za sonuna kadar açık. 2014 ’te ilk büyükşehir belediyesi olduğumuzda ortak akılla çalışmıştık. Yine aynı şekilde, çalışacağız” diye konuştu.