26 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA

TGE tam not aldı

MAN tarafından üretilen TGE, Turizm Taşımacıları Derneği üyelerine yönelik gerçekleştirilen özel tanıtımda yetkililerinden tam not aldı...

Ekleme: 18 Mart 2019 Pazartesi 02:36/ Güncelleme: 18 Mart 2019 Pazartesi 02:36
İSTANBUL-Kazlıçeşme’deki turizm otobüslerinin park alanında gerçekleştirilen TGE’nin özel tanıtım töreni, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, 2. El Satış Direk törü Aydın Yumrukçal, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ile Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay’ın ev sahipliğinde gerçek leşti. TGE tanıtımına Turizm Taşımacıları Derneği Başkanı Sümer Yığcı, dernek yöneticileri, şoförler, sektör ve çeşitli şirket temsilcilerini yanında MAPAR Otomotiv Yön. Krl. Başkanı Yalçın Şahin katıldı.
TGE için; “O sadece VAN değil, tam anlamıyla bir MAN” sloganına dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay; “Sloganımızda da belirttiğimiz gibi TGE’nin tam anlamıyla MAN olması, TGE için pazarda çok önemli bir avantaj sağlıyor. İleri teknolojisi ve üstün nitelikleri ile MAN araçlarının ve satış sonrası hizmetlerinin bilinen kalite ve güvencesi, doğal olarak TGE’ye ilgiyi arttırıyor. Öyle ki mevcut pazar koşullarına karşın karşılaştığımız yoğun ilgiye yetişmek için önemli bir çaba sarf ediyoruz” dedi. 
Ağır ticari araçların önde gelen markalarından MAN’ın TGE ile hafif ticari araç segmentinde de yer almasının pazarda kalite odaklı rekabet açısından önemine dikkat çe- ken Turizm Taşımacıları Derneği Başkanı Sümer Yığcı; “MAN, dün yanın en önemli markaları arasın da yer alıyor, kalite ve teknoloji ile anılıyor. Hafif ticari araçlardaki yeni ürünü TGE ise MAN ’ın tüm kalite ve güvencesini taşıyarak, segmentindeki premium araçlar rekabetinde kalite odaklı bir alternatif yaratıyor. Turizm taşımacıları olarak TGE’nin de eklenmesi ile ihtiyaç duyduğumuz temel iki segmentte de MAN ’ın ürün sunması, sektörümüz için çok güzel bir gelişme” dedi.
 
 
MAN TGE, 9.3 ile 18.4 m3 aralığındaki taşıma hacmi, 3.0 - 5.5 ton yük taşıma kapasitesi, 16-19 koltuk yolcu koltuğu sayısı, önden çekiş, arkadan itiş ve 4x4 çekiş sistemi, çift teker ve tek teker
seçeneklerine sahip.
MAN TGE zengin ürün
çeşitliliği ile tüm hafif ticari araç taleplerine ideal
çözümler sunuyor.