21 MAYIS 2019 SALI

ZF Services Türk Ailesi bir araya geldi

ZF Services Türk ailesi, Türkiye çapındaki marine servis noktaları ile 27 Şubat 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlediği “ZF Marine Servis Noktaları Semineri”nde bir araya geldi...

Ekleme: 8 Mart 2019 Cuma 21:18/ Güncelleme: 8 Mart 2019 Cuma 21:18
Marine servis noktalarına 2019 yılına ait stratejiler ve AR-GE çalışmalarından da bahsedilen toplantıda “Servis Fark Yaratır” sloganı ile müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik hedeflerini dile getiren Deniz Sevk Sistemleri Müdürü Çağlar Çolak, “Servis noktası ağımıza yeni eklenen firmalar ile çok daha hızlı ve etkin bir servis ağına sahibiz” söylemi ile ZF Marine ailesinin büyümekte olduğuna, ayrıca süreç iyileştirmeleri ve devreye alınan yeni prim sistemine dair bilgiler verdi, ürünler tatışıldı.
İstanbul, İzmir, Bodrum, Göcek, Marmaris ve Antal ya’dan gelen katılımcılara 2019 yılı pazarlama stratejileri konusunda bilgi veren Pazarlama Müdü rü Can Akkan, yenilenen temsil standartları, müşterilere yönelik gerçekleştirilecek tanıtım çalışmaları ve servislerin dijital medya yayın plan ve bek lentilerine dair görüş alış verişinde bulundu. Hatıra fotoğrafı çekimi ardından akşam yemeğine geçen katılımcılar, şirket tarihinde ilk kez düzenlenen toplantıdan memnun kaldıklarını dile getirdiler.