21 MAYIS 2019 SALI

366 “Altın İz” ödüllendirildi

FORD OTOSAN, 10, 20, 25, 30 yılını tamamlayan 366 çalışanını ödüllendirdiği “Altın İz Hizmet Ödülleri”nin bu yıl 5.’sini gerçekleştirdi.

Ekleme: 25 Şubat 2019 Pazartesi 01:45/ Güncelleme: 25 Şubat 2019 Pazartesi 01:45
Törende, Ford Otosan çalışanlarına üst düzey yöneticiler tarafından plaketleri takdim edilirken, ödül ola- rak kıdem yılına bağlı olarak çeyrek altın verildi. Ford Otosan üst düzey yöneticileri, Türk Metal Sendikası temsilcileri ve Ford Otosan çalışanlarının katıldığı törende, özel sahne gösterileri ile işitsel ve görsel bir şölen yaşatıldı.
Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, ödül törenindeki konuşmasın- da; “Her geçen yıl sizlerin üstün gayret ve emekleriyle Ford Otosan’ı zirveye doğru hep birlikte taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz. Sizler Ford Otosan’da ‘Altın İz’ler bırakırken, deneyimlerinizi di- ğer arkadaşlarımızla paylaşıyorsunuz ama bunu yaparken çok daha önemli bir görevi daha yerine getiriyorsunuz. Farkın da olmasanız bile davranışlarınız, hareketleriniz ile Ford Otosan’lı olmanın ne de mek olduğunu, değerlerimizi tüm arkadaşlarımıza aktarıyorsunuz. Her birinizin birey olarak yarattığı katma değerin ve ge leceğe doğru attığımız her adımda emek lerinizin farkındayız. Bu nedenle, siz değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Törende konuşma yapan Türk Metal Sendikası Genel Mali Sekreteri Uysal Altundağ ise; “Bugün burada ödül alanlar yani sizler, emek ve tecrübeyi bir hayata sığdırmış, bir vücutta bir araya getirebilmiş kişilersiniz. Bugün Ford Otosan,  tüm dünyanın gıpta ile baktığı bir otomotiv de vi olarak güçlü ve ayakta ise, burada en büyük pay sizlerin yıllarınızı vererek edindiğiniz tecrübelerin üretime, Ar-Ge’ye yan sımasından kaynaklanıyor. Ford Otosan- ‘ın başarı öyküsünün temelinde bu gerçek yatıyor” diye konuştu.