20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE

Ulaşımdaki dijital beklentiler konuşuldu

Kaptanlar Kulübü’nün organize ettiği Ulaştırma Platformu: Panel ve Ödül Töreni’nde “Kentiçi Ulaşımda Dijital Beklentiler” masaya yatırıldı. Ayrıca, sektörün “Halil Dayı”sı için de tören düzenlendi...

Ekleme: 28 Aralık 2018 Cuma 18:00/ Güncelleme: 28 Aralık 2018 Cuma 18:00
İSTANBUL-Kaptanlar Kulübü tarafından düzenlenen “Ulaştırma Platformu: Panel ve Ödül Töreni” etkinliği 25 Aralık Salı günü İTÜ Arı Teknokent’te gerçekleşti. Büyük ilgi gören panelde, dinleyiciler de sorularıyla aktif katıldı. Panelde kentiçi ulaşım sektörüne yön veren kurum ve birliklerin tepe yöneticileri, dijital çözüm beklentilerini aktardı. Kentiçinden turizme, servisten şehirlerarasına kadar sektörün önde gelen yöneticilerinin katıldığı etkinlik, “Kentiçi Ulaşımda Dijital Beklentiler” paneli ile başladı. Moderatörlüğünü Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç’in yaptığı panelde konuşmacılar: Hamdi Alper Kolukısa (Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı), Dr. Abdullah Önder Türkoğlu (İETT), Mehmet Akkaya (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı), Murat Uçar (TÖHOB), Turgay Gül (İSTAB) ve Kıyasettin Telli (YENTAKOOP).
 
“KADİFE DAYI” ANILDI
Panelin ardından; geçtiğimiz hafta vefat eden kentiçi ulaşım sektörünün duayeni ve sevilen is- mi “Halil Kadife”, sektörün önde gelenleriyle birlikte sahnede anıldı. “Kadife Dayı” ile anıların paylaşıldığı programda, duygusal anlar yaşandı. Programa ka- tılanlar, bu programı düzenleyen Kaptanlar Kulübü’ne özel teşekkürleri ilettiler. Kaptanlar Kulübü Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk, sektörümüzün sevilen isimlerinin vefatı halinde ilk etkinlikte onlara özel program düzenleyeceklerini paylaştılar.