20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ

Hatay’a da Novociti Life

Kentiçi toplu ulaşımaya farklı bir boyut getiren Anadolu Isuzu, şimdi de Hatay-Antakya arasında konforlu ve de modern Novociti Life ile hizmet verecek...

Ekleme: 10 Eylül 2018 Pazartesi 01:02/ Güncelleme: 10 Eylül 2018 Pazartesi 01:02
HATAY-Türkiye’de Anadolu Isuzu’nun fabrikasında üretilen ilk olarak da Busworld 2018 Fuarı’nda sergilenen alçak tabanlı midibüs Isuzu Novociti Life’a ilgi her geçen gün artıyor. Yeni Novociti Life’nin 2018 yılı üretimlerinin tamamının satışını gerçekleştiren Anadolu Isuzu, yurt içinde Bingöl, Afyonkarahisar ve Sivas’a gerçekleştirdiği yüksek adetli teslimatlardan sonra şimdi de Hatay halkının konforlu ve güvenli yolculuk yapması için 82 adet Isuzu Novociti Life’ı teslim ediyor. Ulaşım filosunu Ekim Ayı sonuna ka- dar yenileyecek Hatay, 23 Isuzu Novociti Life’ı 6 Eylül tarihinde Serinyol Minibüscüler Kooperatifi olarak teslim aldı.
Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Sa- vaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Muhammed İkbal Polat, Hatay Bü- yükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Süleyman Barış Süner, Serinyol Kooperatif Başkanı Abdullah Bereket, Hatay Şoförler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nurettin Koyun ve Isuzu Öztopraklar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedi Öztoprak’ın katıldığı törende konuşan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman; “Bugün Hatay halkının daha konforlu ve güvenli yolculuk yapmasını sağlayacak Isuzu Novociti Life araçlarımızın teslimat töreni için toplanmış bulunuyoruz. Serinyol Minibüscüler Kooperatifine ve diğer tüm Isuzu tercih eden Hatay kooperatiflerine, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederim. Sınıfının en yeni, en konforlu, en güvenli ve en performanslı aracı olan aynı zamanda yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın da ulaşımda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayan ödüllü midibüsümüz Isuzu Novociti Life’tan 23 adetlik bir teslimat gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra teslim ettiğimiz diğer şehirlerdeki vatandaşlarımız Hataylı’lar da mutlu olacak” dedi.
Serinyol Minibüscüler Koo peratifinin teslim aldığı 23 adet Isuzu Novociti Life midibüs Serinyol-Antakya arasında hizmet verirken, geri kalan 59 araç ise Ekim ayı sonuna kadar Hatay’daki çeşitli ilçe ve beldelerde hizmete başlayacak.