26 MAYIS 2019 PAZAR

Temsa ile büyüdü

Ankara merkezli A&C Turizm 10 adet 2018 model Temsa Prestij yatırımı ile daha da güçlendi. Şirketin, filodaki Temsa Prestij sayısı 30’a yükseldi...

Ekleme: 3 Ağustos 2018 Cuma 20:39/ Güncelleme: 3 Ağustos 2018 Cuma 20:39
ANKARA-Teknoloji odaklı yatırımlarıyla dünyanın önde gelen otomotiv şirketleri arasında yerini alan Temsa Türki- ye’nin önde gelen servis ağlarıyla olan iş birliklerine hızla devam ediyor. Temsa son olarak Ankara’da Turizm ve personel taşımacılığı alanının önde gelen firmalarından A&C Turizm ile satış anlaş- ması imzaladı. Anlaşma kapsamında, Temsa Bayisi Azizoğlu Motorlu Araçlar tarafından A&C Turizm’e 10 adet 2018 model Prestij teslim edildi. Son teslimlerle birlikte firmanın filosundaki Temsa Prestij sayısı 30 oldu. Teslimat törenine katılan A&C Turizm yetkilisi Derviş Öğüt; “A&C Turizm olarak 20 yılı aş- kın bir süredir çıktığımız bu yolda An- kara’nın güzide kurum ve özel okulla rının personel ve servis taşımacılığını yapıyoruz. Bünyemizde özmal kapsamında 60 adet Ankara C plakalı otobüs yer alıyor. Bunların 30 adedini Temsa Prestij oluşturuyor. Toplamda ise kiralık araçlarla birlikte 1000 adet otobüs çalışıyor. Yaptığımız işte en bü- yük sermayemiz insan kaynağımız ve kaliteli araç filomuz, en önemli odak noktamız ise müşterilerimiz. Temsa da tam bu nokta da en büyük destekçimiz. Müşterilerimizin emniyeti ve konforu bizler için her şeyden daha değerli. Bu kapsamda başta yakıt tasarrufu olmak üzere yüksek emniyet standartları ve konforlu sürüş deneyimine sahip bu araçları filomuza dahil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.
Temsa Yektili Bayisi Azizoğlu Motorlu Araçlar’ın sahibi Aziz Şahin ise birçok firmanın bu yılki yatırım tercihle- rinde Prestij olduğuna dikkat çekerek; “Özellikle, Prestij SX ürünleri geçtiğimiz yıllarda taşımacıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almakla birlikte 29 kişilik midibüs pazarının da lider aracı. Temsa Prestij SX aracımızı açık ara lider yapan etkenlerin arasında düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı ve sürüş konforu bulunuyor. Temsa Prestij SX araçlarımız yüksek manevra yeteneğiyle zorlu koşullara uyum sağlarken, yaygın servis ağıyla kullanım avantajı sağlıyor. A&C Turizm’e Temsa’lar ha- yırlı olsun” dedi. Temsa Bölge Satış Yö- neticisi İlker Canbolat da; “A&C Turizm uzun yıllar iş birliğinde olduğumuz bir firma. Güven ve huzur içinde hizmet verdiklerini biliyoruz. Tekrar Temsa tercihlerinden dolayı da büyük mutluluk duyuyoruz. Teslimini gerçekleştirdiğimiz 10 adet Temsa Prestij’in &C Turizm’e hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.