21 MAYIS 2019 SALI

Başkan Şahin ziyaret turunda

İstanbul Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, makamına oturmadan öncelikli ziyaretlerine İBB Başkan Vekili Ahmet Selamet’ten başladı...

Ekleme: 27 Temmuz 2018 Cuma 21:44/ Güncelleme: 27 Temmuz 2018 Cuma 21:44
İSTANBUL-Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, başkan seçildikten sonra kendisini ziyaret diğer şirket başkanları ve esnaf sonrasında Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi 1. Başkan Vekili Av. Ahmet Selamet’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade eden, Ahmet Selamet, ülkenin ve şehirlerin kalkınmasına katkı sağlayan sektörlerin başında toplu ulaşım sektörünün geldiğini belirterek, toplu ulaşımın önemine vurgu yaptı.
İstanbul halkına kaliteli, konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sunduklarını kaydeden Ahmet Selamet, zaman zaman bir araya gelinen toplantılarda, sektör temsilci lerinden gelen talepler doğrultusunda Özel Halk Otobüsleri camiasına destek verdiklerini ve bu desteklere devam edeceklerini, toplu ulaşım sisteminin yaygınlaştırılması için çaba sarf edeceklerini belirterek, sorunların çözümünde, işbirliği içinde oldukları Özel Halk Otobüsçüleri’ne yasalar çerçevesinde katkı vermeye devam edeceklerini belirtti.
Ahmet Selamet, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Özulaş A.Ş. olarak araçlarınızın tamamını yenilediniz, sizleri ve esnafları teb- rik ediyorum. Sorunlarınızın olduğunu da biliyorum ve kazancınız hep masraflara gidiyor. Bü- yükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mevlut Uysal ve ekibinin çalışması ile bir model hazırlığındayız. Sayın Cumhurbaşkanımız’a bu modeli sunacağız. İstanbul halkının daha kaliteli ve güvenli hizmet alması için sizlerle birlikte çalışarak, herkesin yüzünü güldüreceğiz” dedi.
Başkan Sedat Şahin de; “Bu ziyaret ile birlikte, öncelikli olarak, bizlere verdiğiniz destekler için, camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Kurumsallaşmak adına, İBB ve İETT talimatlarıyla yaptığımız eğitimler, paneller ve son model araç yenilemeler ile İstanbul’a yakışır taşımacılık yapmaktayız” dedi.