26 MAYIS 2019 PAZAR

Çözüm bekleyenler!

Geçtiğimiz hafta, bir araya gelen İstanbul Özel Halk Otobüsü şirket başkanları, toplantıda son gelişmeleri değerlendirip, çözüm bekleyen konularda kararlar aldılar...

Ekleme: 27 Temmuz 2018 Cuma 21:32/ Güncelleme: 27 Temmuz 2018 Cuma 21:32
Geçtiğimiz hafta içinde, İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yağız’ın ev sahipliğinde bir araya gelen Yeni İstanbul Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Beşir, Özulaş toplu Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Şahin ile Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler İstanbul’da meydana gelen gelişmeler ile esnafın çözüm beklediği sorunları ele alarak gelişmeleri değerlendirdiler.
Şirketlerarası Genel Koordinatör Onur Orhon’un da yer aldığı toplantıya, İstanbul Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık da sonradan katıldı. Toplantıda, ceza skalası ve eklenen maddeler değerlendirildi. Plan çerçevesinde önceliklendirilen konularla ilgili İETT, ve İBB ile görüşme kararı alındığı öğrenildi. Başkanlar, esnaf beklentilerini öne çıkaracak uygulamalara öncelik vereceklerini, sonraki her süreçte  ortak harekete öncelik vereceklerini dile getirdiler.