20 NİSAN 2019 CUMARTESİ

Isuzu Novociti Life siparişe doymuyor

Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında üretilen Novociti Life modeli, diğer modellerinde de olduğu gibi global marka olma yolunda ilerliyor...

Ekleme: 6 Temmuz 2018 Cuma 23:33/ Güncelleme: 6 Temmuz 2018 Cuma 23:33
YOLA çıkmadan ödül kazanmaya başlayan Isuzu Novociti Life, düşük yakıt tüketimi, ko lay servis müdahalesi, yolcu ve sürücü konforu, modern tasarım ve alçak tabanıyla dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Aldığı ödüllerin hemen ardından 80 adetlik dev araç teslimatını Bingöl’e gerçekleştiren Isuzu’da hedefler şimdi çok daha büyük. Otobüs konforunu midibüs boyut larında sunan Isuzu Novociti Life’a yurt içi ve yurtdışından yoğun ta lep gelirken, üretim de Anadolu Isuzu fabrikasın da devam ediyor. 
Türkiye’nin dört bir yanından yüksek adette Novociti Life siparişi alan Isuzu, Bingöl’ün ardından Sivas’ta Özel Halk Otobüs Kooperatifi’ne 95 adet, Afyon’da Belediye iştiraki Yüntaş’a 36 adet, Hatay Serinyol’daki Özat, Alahan ve Anayazı kooperatiflerine toplam 52 adet, Mardin Kızıltepe Halk Otobüsleri Kooperatifi’ne 22 adet ve İstanbul Mavi Marmara Ulaşım A.Ş.’ye 13 adet olmak üzere toplamda 218 adet Novociti Life siparişi aldı.
Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da yoğun ilgi gö ren, bayi ve servis yapılanma sı, ürün çeşitliliği ile global marka olma yolunda büyüyen Anadolu Isuzu, başta Fransa, İtalya ve Polonya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden talep ediliyor. Yeni Isuzu Novociti Life, alçak tabanıyla değişen pazar ihtiyaçlarına yönelik bir çözüm sunuyor.