26 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA

Anadolu Isuzu satış sonrasında da iddialı

Türkiye’nin dört bir yanında servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, Kayseri’de düzenlediği “Servis Klinik Uygulaması” ile Isuzu kullanıcıları bir araya geldi...

Ekleme: 4 Haziran 2018 Pazartesi 05:00/ Güncelleme: 4 Haziran 2018 Pazartesi 05:00
KAYSERİ-Anadolu Isuzu, satış sonrası hizmetlerde kullanıcılarına özel uygulamalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, daha önce çeşitli dönemlerde uyguladığı Servis Klinik Uygulamasını tekrar hizmete sundu.
Yurt dışındaki Isuzu yetkili servisinde de uygulanan Servis Klinik Uygulamasında kullanıcılara ücretsiz genel kontroller yapılırken, kendileri ile fikir alışverişi yapılarak memnuniyetleri ölçülüyor. 2018 yılında ilk olarak 9-11 Mayıs tarihlerinde Kayseri Net Otomotiv yetkili servisinde gerçekleştirilen uygulamaya 107 araç sahibi katılırken, Anadolu Isuzu’nun ortak şirketleri Isuzu Japonya ve Itochu’dan çalışanlar da satış sonrası hizmetler kapsamında bu uygulamada Isuzu kullanıcılarıyla bir araya geldi.
Servis Klinik Uygulaması, Isuzu kullanıcılarının markaya olan güvenini en üst seviyelere taşırken, tercih etmiş oldukları araçların ne kadar doğru bir karar olduğunun far kındalığını sağlamak amacı ile Türkiye’de birçok ilde de belirli dönemlerde devreye alınarak, kullanılacak.