20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ

VOITH halkçıyla iftarda buluştu

Özel Halk Otobüsçüleri’ne verdiği geleneksel iftar davetini bu yıl Taksim Hill Otel’inde gerçekleştiren VOITH davetine tüm özel halk otobüs işletmecileri ve Esnaf Odası katıldı...

Ekleme: 28 Mayıs 2018 Pazartesi 02:25/ Güncelleme: 28 Mayıs 2018 Pazartesi 02:25
VOITH Turbo, özel halk otobüsçüleri ile gerçekleştirdiği iftar buluşmasını bu yıl da Taksim Hill Otel’inde gerçekleştirdi. VOITH Turbo Almanya adına Otobüs Birim Müdürü Ulrich Magin, Türk üreticilerden Sorumlu Müdür Fabian Dubiel, VOITH Turbo Türkiye adına Mobility Direktörü Mert Özenç, Satış Müdürü Onur Yenihan, Servis ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Emre Yakak ile Kurumsal İletişim Koordinatörü Özge Candan hazır bulundu.
Katılımın yoğun olduğu iftardan memnunluk duyduklarını dile getiren İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık; “Bu davetler sektörün üreticileri de içeren geniş aileden oluştuğunun göstergesi. VOITH’e iftarda bizimle birlikte oldukları için esnaf adına teşekkür ederim” dedi.
VOITH adına halk otobüsçülerin hitabeden Ulrich Magin katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Satış müdürü Onur Yenihan ise her zaman esnafın yanında olduklarını; “İyi ilişkilerimiz her alanda sürecek” dedi.