20 MART 2019 ÇARŞAMBA

Sektör dönüşümü tartıştı

Kaptanlar Kulübü tarafından düzenlenen “Ulaştırma Platformu: Panel ve 8. Mezuniyet Töreni” etkinliği geçtiğimiz hafta İTÜ Arı Teknokent’te gerçekleşti. Katılımcıları, sektörün dönüşümünü masa yatırdılar...

Ekleme: 28 Mayıs 2018 Pazartesi 02:22/ Güncelleme: 28 Mayıs 2018 Pazartesi 02:22
İSTANBUL-Şehirlerarasından turizme, servisten kentiçine kadar sektörün önde gelen yöneticilerinin katıldığı etkinlik, “Ulaştırmada Dönüşüm” paneli ile başladı. Moderatörlüğünü UITP Eğitim Direktörü Kaan Yıldızgöz’ün yaptığı panelde konuşmacılar: Hürer Fethi Gündüz - Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi, Emre Ak - Aker Turizm Yönetim Kurulu Üyesi, Hakan Giyik - ETUS Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
Kaptanlar Kulübü’nün organize ettiği Ulaştırma Platformu: Panel ve Mezuniyet Töreni’nde “Sektörün dönüşümü” masaya yatırıldı. Büyük ilgi gören panelde, dinleyiciler de sorularıyla aktif katıldı. Panelde ulaştırma sektörüne yön veren firmaların tepe yöneticileri, “Ulaştırmada Dönüşüm”ü tartıştı. Dinleyicilerin sorularıyla da aktif katıldığı panel yoğun ilgi gördü. Panelin ardından 90 Bin oyun kullanılarak seçilen Ayın Kaptan Şoförü ödülleri sahiplerine takdim edildi.
AKÜ Otobüs Kaptanlığı Bölümü’nün 8. Mezuniyet Töreni’nin de gerçekleştirildiği etkinlikte; sektöre ve otobüs kaptanlığı bölümüne katkılarından dolayı Hankook Lastikleri Genel Müdürü Hyung-Jo Sohn’a teşekkür plaketi takdim edildi. Sohn, Ulaştırma Platformu’nun etkinliklerini ve otobüs kaptanlığı bölümünü sektör için değerli ve önemli bulduklarını, bu plaketi almaktan da çok memnun olduklarını dile getirdi. Etkinlik, AKÜ Otobüs Kaptanlığı Bölümü’nün 8.Mezuniyet töreninde mezun kaptanlara apolet takma merasimiyle son buldu. Bir kadın öğrencinin de mezun olduğu bölüm, bu sene 40 kaptanı daha sektöre kazandırdı.