23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

MBT’ten bir filo teslimatı daha!

Filosundaki Mercedes-Benz araç sayısı 76’ya yükselen Anex Tour, tercihini bir kez daha Mercedes-Benz Sprinter’dan yana kullandı...

Ekleme: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:39/ Güncelleme: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:39
Turizm ve otelcilik alanında faaliyet gösteren Anex Tour, yeni araç alımında tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antal- ya aracılığı ile gerçekleşen satışla Anex Tour, filosuna 50 adet daha Sprinter ekledi. Satın aldığı 50 adet Sprinter aracı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya’nın tesisi’nde gerçekleşen törenle teslim aldı. Gerçekleştirilen teslimatla birlikte, filosunda 102 adet araç bulunan Anex Tour’un Mercedes-Benz marka araç sayısı ise 76 adede yükseldi.
 
Törene; Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araç lar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansal Hiz metler Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Pazarlama Kısım Müdürü Meltem Gürsoy, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya Bayi Sahibi Mehmet Ali Tüzün, Genel Müdürü Gülsen Tüzün, Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Ömer Küçükyavuz, Anex Tour Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Mehmet Güney su, Araç ve Filo Müdürü Savaş Aktuz katıldı.