23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

İlk iftar buluşması Halk Ulaşım’dan

Gelenekselleşen iftar buluşmalarının ilkini bu yıl İstanbul Halk Ulaşım A.Ş., İBB Çırpıcı Sosyal Tesisleri’nde Otokar’ın ana sponsorluğunda ve yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Ekleme: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:31/ Güncelleme: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:31
Otokar teslimatları iftarı renklendirdi
 
İstanbul Halk Ulaşım’ın geneleksel iftarı öncesi Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül’ün 4 adet Kent LF teslimatı, iftara ayrı bir keyif kattı. Araçlarının teslim töreninde bir hayli neşeli oldukları gözden kaçmayan işletmeciler, hayır dualar eşliğinde anahtarlarını teslim aldı...
 
 
 
 
 
 
 
 
İSTANBUL-İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen 2018 yılının ilk iftarı, sektör mensubu tüm özel halk otobüs işletmecileri yanında İBB, İETT, TÖHOB ve İstanbul Esnaf Odası ile diğer kurum ve kuruluşların yoğun katılımıyla bir şölen havasında gerçekleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çırpıcı Sosyal Tesis- leri’nde yapılan 2018’in ilk halkçı buluşmasına Ana Sponsor Otokar, Ana Bayii Örnek Otomotiv ve Petrol Ofisi’nin de tali sponsorluğunda gerçekleşti.
İftar süresince bir araya gelen esnaf, sektörel gelişmeleri ve ayın bereketine uygun istişarede bulundular. Kur’an tilavetiyle başlayan program Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yağız’ın “Hoş Geldiniz” konuşması, ayın bereketine uygun birlik ve beraberlik mesajıyla sektörel dayanışmanın öne çıkarılması takdirle karşılandı.
 
ÖRNEK SATIŞLAR
Otakar’ı temsilen Genel Müdür Yardımcısı Basri Ak- gül, kısa açıklamasında daima sektörün yanında yer aldıklarını ve almayı sürdüreceklerini belirtti. Murat Tokatlı, Murat Torun ve Sebahattin Yılmaz’dan oluşan Otokar yöneticilerinin de bulunduğu iftarda, Ana Bayii Örnek Otomotiv, iftar öncesi 4 adet Kent LF Solo otobüs teslimatıyla 2018 otobüs pazarındaki hareketliliğini burada da sürdürdü.
Satış Müdürü Mürsel Gülkanat’dan alınan bilgilere göre, Hasan Altunkılıç, Hasan Hüseyin, Özmen Ramazan Tabur ve Yaşar Geyik’e araçların anahtarları Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül teslim edildi.
Örnek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yunuz Öztepe; “Esnafla birlikteyiz. Gidişatı yakından izliyoruz. Kazan-Kazan anlayışı ile gelişime uygun olabilecek imkanlar sunarak birlikte yürüyoruz. Başarı, işbirliği ve birlikte çözüm aramakla sağlanır. Buna uygun çalışıyoruz” diye konuştu.