23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

Yeni NSerisi göz kamaştırıyor

Kamyonet segmentinin yıldızı 3.5 tonluk Yeni Isuzu N Serisi kamyonetler, 1.9 lt. hac- minde çevreci motor, otomatik debriyaj sistemi ve 6 ileri vites ile satışa sunuldu...

Ekleme: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:24/ Güncelleme: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:24
DAYANIKLILIK ve uzun ömürleriyle nam salan kamyonet segmentinin en çok tercih edilen Isuzu N-Serisi kamyonetler yenilendi. Yüksek performanslı 1.9 lt. yeni motorlu Isuzu kamyonetler yakıt tasarrufu ile sahibine kazandırırken konforu ile de kullanıcısının yol arkadaşı oluyor. 
Farklı üst yapılara uygun dayanıklı şasi yapısı ve model çeşitleriyle gıdadan tekstile, inşaat sektöründen belediye hizmetlerine kadar müşterisine sorunsuz hizmet veren Isuzu N-Serisi kamyonetler, dar ve geniş kabin seçenekleriyle de kamyonet segmentinde fark yaratmaktadır. Yeni motorlu Isuzu kamyonetlerde SCR olmayıp ilave katkı maddesi AdBlue’ya ihtiyaç duyulmamaktadır. Sade LNT+DPD egsoz sistem ile yakıt tüke- timinde de avantaj sağlamaktadır. Burunsuz dar ve geniş kabin seçenekleri ve yüksek manevra kabiliyetleriyle şehir içinde en dar sokaklarda bile müşterisine hizmet edebilmektedir.
FSM Köprüsü’nden geçen NLR ve N-Wide kısa modelleri kullanıcılarına hem maddi, hem de zaman kazandırmaktadır.
1898 cc motoruyla 123 PS güç üretirken, 320 Nm’lik tork değeriyle önceki versiyonlarına göre daha performanslı ve daha tasarruflu olarak satışa sunuluyor. Arttırılmış diferansiyel oranı, 6 ileri yeni şanzıman ve otomatik debriyaj sistemi ile konfor ve performansı bir arada sunan N-Wide ve NLR modelleri selefine göre daha çevreci Euro 6b emisyon değerlerini de yeni motoru sayesinde sunmaktadır.  Şehir içi taşımacılığının olmazsa olma- zı N-Wide ve NLR yeni dönemde artık daha iddialı. 63 ilde 103 servis noktasıyla Türkiye’nin en büyük ticari araç servis ağını sunan Anadolu Isuzu, 7/24 hizmet anlayışıyla satış sonrası hizmetlerde de N-Serisi sahiplerine avantajlar sunuyor.