21 MAYIS 2019 SALI

Okan Yalçın güven tazeledi

Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nin 2017 yılı faaliyet dönemi ile 2018 yılında yapmayı planladığı çalışmalar mali genel kurulda görüşüldü...

Ekleme: 11 Mayıs 2018 Cuma 22:46/ Güncelleme: 11 Mayıs 2018 Cuma 22:46
AYDIN-Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Mali Genel Kurulu’nu yaptı. Aydın Şoförler Odası Düğün Salonu’nda gerçekleşen genel kurulda başkan Okan Yalçın ve yönetimi üyelere hesap verdi. Divan Başkanlığını Mustafa Kemal Özdemir’in yaptığı mali genel kurulda gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi. Genel Kurula Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın ve üyeler katıldı. 
Yönetim kurulu olarak aldıkları kararlar doğrultusunda çalışmalarını hassasiyetle bugüne kadar sürdürdüklerini söyleyen Okan Yalçın; “Özel Halk Otobüslerimizin sorunlarının daha süratli çözüme ulaştırılabilmesi ve sorunlarımızın biran önce çözümlenmesi için tüm resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkilerimiz her zaman en üst düzeyde sürdürdük. Bizler, Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri ailesi olarak, birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü olduğunu gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz. Yönetim kurulumuz olarak faaliyetlerimize ve yapılan çalışmalarımıza destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi.