18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

TÖHOB sessiz takipçi!

Geçtiğimiz hafta, ASİS sponsorluğunda, yurdun muhtelif illerinden katılan TÖHOB Yönetim Kurulu Üyeleri’nin biraraya geldiği toplantıda, yeni dönemin stratejileri belirlendi, değerlendirmeler yapıldı...

Ekleme: 4 Mayıs 2018 Cuma 21:48/ Güncelleme: 4 Mayıs 2018 Cuma 21:48
TÖHOB Yönetim Kurulu Toplantısı’nda bir araya gelen üyeler gelişmeleri değerlendirerek, yeni dönem stratejilerini belirleyip, yapılması gerekenleri masaya yatırdılar. Radison BLU Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantının sponsorluğunu ASİS yaptı. ASİS’in sunumu sırasında soru cevaplı  teknolojik gelişmeler de ele alındı. ASİS, toplantıda, esnafa tam desteğini sürdüreceğini belirtti.
Toplantıda, bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmaların yanında, değişen konjektöre göre yapılacaklar, geleceğin projeksiyonu, derneğin etkinliği, yeni üye kaydı, iletişim ve buna bağlı yeni stratejilerin belirlenmesi ve daha verimli işletilmesi detayları incelendi. Ayrıca, hükümet ile kurulmuş diyaloğun hassasiyet içinde, sorunların aktarımı ve sektör içi yaşanan farklı uygulamaların çözümüne karar verildi.