24 OCAK 2019 PERŞEMBE

Ağrı Belediyesi 6 yeni otobüs aldı

Kentiçi toplu taşıma ulaşımını rahatlatmak amacıyla 6 adet BMC alan Ağrı Belediyesi otobüsleri vatandaşların hizmetine sundu...

Ekleme: 14 Nisan 2018 Cumartesi 00:47/ Güncelleme: 14 Nisan 2018 Cumartesi 00:47
AĞRI-Ülke genelinde, kentiçi toplu taşıma değişimine Ağrı Belediyesi’de katıldı. Belediye, vatandaşın daha rahat ulaşması için 6 adet BMC aldı. Yeni alınan otobüsler için belediye önünde düzenlenen törene; Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Süleyman Elban, Ağrı Vali Yardımcısı Onur Kökçü, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, muhtarlar, kooperatif başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Törende konuşan Elban; “Vatandaşlarımızın şehir içinde daha konforlu seyahat edebilmeleri için ilave otobüsler aldık. Bugün bu 6 otobüsümüzü halkımızın hizmetine sunuyoruz. Şehrimizin içerisinde güzel görünümlü, temiz, pırıl pırıl araçlarımızla şehir içi ulaşıma  yeni bir kan yeni bir nefesle başlamayı planlıyoruz. Ben başta otobüs ile ilgili hizmetimiz olmak üzere belediyecilik alanında yapılacak tüm hizmetlerin ilimize, Ağrı insanımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Tören sonunda yeni otobüslerle şehir turu yapılarak hizmete sunuldu.