13 ARALIK 2018 PERŞEMBE

MBT’de eğitim hiç bitmez

Mercedes-Benz Türk, 50. yılında tüm ürün gruplarında 10 Bin 855 kişiye toplam 12 Bin 912 saat eğitim verirken, “En İyi Müşteri Deneyimi” etkinliği de başlattı...

Ekleme: 18 Şubat 2018 Pazar 21:40/ Güncelleme: 18 Şubat 2018 Pazar 21:40
Otomobil, hafif ticari araç, kamyon ve otobüs ürün gamı olmak üzere dört ana grubun eğitim faaliyetlerini Mercedes-Benz Akademi çatısı altında birleştiren Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında bayilerin, pazarlama, satış ve satış sonrası birimlerine toplam 12 Bin 912 saat eğitim vererek üstün bir performansa imza attı. Mercedes-Benz Akademi, 2017 yılındaki eğitim programını Ocak ayında otomobil ürün grubu, bayi satış ve satış sonrası hizmetler personelinin katılımıyla “Best Customer Experience” (En İyi Müşteri Deneyimi) etkinliği ile başlattı. 
 
Mercedes-Benz Akademi Müdürü Cem Altındiş; “Geçen sene Türkiye’nin hizmetine sunduğumuz ürünlerimizin özellikleri ve teknolojisi, ticari araç sektörünü geleceğe taşıyacaktır. Kullanıcılarımıza doğrudan ulaşmak için ve ürünlerimizin efektif kullanımını garanti altına alabilmek için daha proje aşamasında eğitim planımızı da oluşturduk. Bu kapsamda bayi sahibi ve genel müdürlerinden bayi danışmanı teknisyenlerine, müşteri merkezi ve call center çalışanından müşteri ve şoförlere kadar eğitim verildi. Eğitimlerimiz sürekliliğini koruyacak” dedi.