17 ŞUBAT 2019 PAZAR

Mavi Marmara’dan “Hayırlı olsun” ziyareti

İstanbullu özel halk otobüsü şirketlerinden Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış’ı makamında ziyaret etti...

Ekleme: 14 Ocak 2018 Pazar 20:52/ Güncelleme: 14 Ocak 2018 Pazar 20:52
İETT Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Ahmet Bağış’a “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştiren İstanbul Özel Halk Otobüsü şirketlerinden Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Ahmet Bağış’a başarılar diledi. Ziyaretten memnun olduğunu belirterek teşekkür eden İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış; “Her zaman kaliteyi arttırıp, İstanbullular’a hizmet vermek için beraber çalışıyoruz. Toplu taşıma hizmetimizi vermeye engel her sorunu da çözme gayreti içindeyiz. Özel halk otobüsçü şirketlerinden Mavi Marmara’nın hizmetini aksatan, daha iyi görev yapmasını engelleyen sorunlarının çözümü konusunda gerekenleri yapacağız” dedi.
Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler de İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış’ı nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek; “Bu ziyaret kapsamında, Sayın Bağış ile genel durumumuzu, sorunlarımız ve çözümleri konusunda fikir alışverişi yapma fırsatı bulduk. Kendilerine görevinde başarılar diledik. Elbette genel müdürümüzden esnaf beklentilerinin karşılanıp, daha kaliteli hizmet yolunun açılması konusunda taleplerimizi, hak edişe dayalı daha adil performansa dayalı bir sistemin ihdasını da dile getirerek, yaşanan zorlukların giderilmesi konusunu da desteklerini istedik. Kendileri, İETT içinden gelen bilge biri. Birlikte hareket ederek, başarılı olacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.