24 OCAK 2019 PERŞEMBE

Yeni Isuzu D-Max Türkiye yollarında

2018 yılıyla birlikte Türkiye’de Anadolu Isuzu Fabrikası’nda üretilecek Yeni Isuzu D-Max, kullanıcısının her ihtiyacını karşılayacak...

Ekleme: 5 Ocak 2018 Cuma 21:54/ Güncelleme: 5 Ocak 2018 Cuma 21:54
ISUZU’nun Tayland’daki Samrong Fabrikası’nda üretilen Yeni D-Max, 2018 itibarıyla (Baz ve donanımlı) Anadolu Isuzu‘nun Türkiye’deki fabrikasında da üretilmeye başlanacak. IMM üretim kalite sertifikasına sahip Isuzu’nun Avrupa’daki en büyük üretim tesisi olan Anadolu Isuzu Fabrikası, 4x2 ve 4x4’ün baz ve donanımlı versiyonlarının üretimini yapacak. Bir önceki D-Max’i Türkiye’de 2014 yılında üretmeye başlayan Anadolu Isuzu, Yeni D-Max modeliyle de Türkiye’nin halen tek pick-up üreten otomotiv markası olacak.
Anadolu Isuzu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Selda Çelik; “Isuzu‘nun kamyon DNA’sına sahip yeni pick-up’ı D-Max’i, ‘Özgüveni DNA’sın’da mottosuyla satışa sunuyoruz. Yeni D-Max, tüm arazi şartlarında dayanıklılığıyla ön plana çıkan bir araç. Yedinci nesil D-Max, vergi avantajı sağlayan yeni 1.9 lt’lik motoru, 4x4 çekiş özelliği, 6 ileri yeni otomatik vitesi ve premium donanımlara sahip V-Cross donanım seviyesiyle Türkiye pazarında satışa sunuldu. 2018 yılı içinde bu aracımızın satışlarında büyüme ön görüyor ve ülkemize hayırlı olsun diyoruz” diyor.