24 OCAK 2019 PERŞEMBE

Kazdal ve Ayvaz Gürler’i ziyaret etti

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Hızlı Otobüs-Metrobüs İşletme Dairesi Başkanı Abdullah Kazdal ile Otobüs İşletme Dairesi Başkanı Ayhan Ayvaz Gürler’i ziyaret etti...

Ekleme: 30 Aralık 2017 Cumartesi 01:47/ Güncelleme: 30 Aralık 2017 Cumartesi 01:47
İSTANBUL-İETT işletmeleri Genel Müdürlüğü gelenek haline getirdiği özel halk otobüs şirket ziyaretlerini yılın sonunda da sürdürdü. Geçtiğimiz hafta iki ayrı ziyaretçi ağırlayan Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Ramazan Gürler, yılsonuna denk geldiği için trafiğin çakıştığını belirterek, “Bizi ziyaret edenlerin ziyaretleri bizleri daima memnun eder. Ziyaretler denetim ve yürütümünde hizmet verdiğimiz kurumun bize önem ver diğini gösterir. Mekanımıza gelinmesi bizim için iletişim başarımızın da göstergedir” diye konuştu.
Hızlı Otobüs-Metrobüs İşletme Dairesi Başkanı Abdullah Kazdal ve Otobüs İşletme Dairesi Başkanı Ayhan Ayvaz, “Gelenek haline getirdikleri ziyaretlerden memnun ayrıldıklarını daha samimi ve daha iyi iş birlikleri yanında zaman kaybı dahil, ziyaretlerden bir çok olumlu sonuçlar aldık. Bu ziyaretlerimiz önümüzdeki yılda da  devam edecek. Sayın Gürler ile değerlendirme yapma fırsatı yakaladık. Yönetici diğer arkadaşları da dinleyerek yakınlaşmanın gereğini hakkında bilgi alış-verişi yaptık. Her istişare taraflar için bir ek kazanç oluyor. Amacımız, hizmet veren arkadaşlarımızın huzurla çalışmaları” diye konuştu.