16 KASIM 2018 CUMA

Halk Ulaşım Otokar yöneticilerini ağırladı

İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu, Otokar yöneticilerini destekleri ve olumlu yaklaşımlarından dolayı ağırlayıp, bir teşekkür plaketi verdi...

Ekleme: 20 Ekim 2017 Cuma 21:45/ Güncelleme: 20 Ekim 2017 Cuma 21:45
İSTANBUL-Ülke geneli kentiçi toplu taşıma hizmetine dönük üretimleriyle kaliteli ve konforlu hizmet ifasına neden olan Otokar’ın yöneticileri, İstanbul Halk otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu ile Merter Polis Evi Tesisleri’nde bir araya geldi. Otokar adına davete Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Levent Sayar, İstanbul Servis Sorumlusu İshak Arslan, İstanbul Servis Bölge Yöneticisi Muhammet Doğuşan, Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, Örnek Otomotiv Bayi Yunus Öztepe ile Satış Pazarlama Müdürü Mürsel Gülkanat katıldı.
İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci yağız, Otokar yöneticilerine, kendilerine her etkinliklerinde destek vermeleri nedeni yanında sağladıkları destekler için de teşekkür etti. Yemekte, gelişmeler ve yeni yaklaşımlar ile satış sonrası hizmetlerin daha hızlı fonksiyonel biçimde ge- liştirilmesine dönük bilgi aktarımı da yapıldı.
İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yağız, yaptığı konuşmada; “Otokar, gerek özel halk otobüsçüleri, gerek şirketimize, kongrelerde, iftar davetleri gibi her etkinliklerde bize sıcak destekle verildi. Bu destekleri için ayrıca satış sonrası hizmet kalitesinin arttırılması ve beklentilerimizin daha hızlı karşılanmasına dönük hassasiyetle bizlere kulak verdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantı sonunda, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül ile Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Levent Sayar’a birer plaket verildi. Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül de yaptığı teşekkür konuşmasında; “Otokar olarak biz, özel halk otobüsçülerimizin durumlarını sektörel gelişimini biliyor ve buna göre elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Beklentilerinizi boşa çıkarmadık, bundan sonra da çıkarmadan daha yakın ilişkilerimizi sürdüreceğiz. yeni sürprizlerimiz de olacak .Halk Ulaşım’ın göstermiş olduğu bu inceliğe kurum ve tüm yönetici arkaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.