23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

Manisa Salihli’de değişim sürüyor

Karsan, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin dönüşümü kapsamında, Salihli İlçesi’ne Karsan Bayileri’nden Atalay Otomotiv aracılığıyla 43 adet Jest minibüs teslimatı gerçekleştirdi...

Ekleme: 13 Ekim 2017 Cuma 21:35/ Güncelleme: 13 Ekim 2017 Cuma 21:35
MANİSA-Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde başlattığı toplu ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında Salihli Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen teslim törenine, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Karsan Otomotiv Türkiye Satış Müdürü Kaan Erkırtay ve Karsan bayisi Atalay Otomotiv’in yetkilileri İsmet Atalay ve Ali Rıza Atalay katıldı.
Karsan Otomotiv Türkiye Satış Müdürü Kaan Erkırtay, törende gerçekleştirdiği konuşmasında, konforlu ve güvenli bir ulaşım için Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı dönüşüm projesi kapsamında Salihli’de engelli bireylere uygun, modern araçlar ile hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Salihli Mahalleri Toplu Kara Yolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Samet Balgönül, yeni araçların kooperatif öncülüğünde vatandaşlara en iyi hizmeti vereceğini söyledi. Balgönül; “Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Ulaşımda Dönüşüm Projesi’ ile artık yeni araçlarımız hizmete giriyor. Hizmete alınan araçlar, kooperatifimiz öncülüğünde vatandaşlarımıza rahat, konforlu ve modern hizmet verecek” dedi. Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı da yeni araçlar sayesinde vatandaşların rahat ulaşım sağlayacağını söyledi. Konuşmaların ardından Dağıstanlı, temsili olarak Başkan Balgönül’e araç anahtarı teslim etti.