19 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA

Busworld’de 2 yeni gösteri yapacak

Temsa, 20-25 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Busworld Kortrijk Fuarı’nda iki yeni ürün lansmanı daha gerçekleştirecek...

Ekleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:52/ Güncelleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:52
TEMSA, 33 ülkeden 350 katılımcının yer alacağı ve 20-25 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Busworld Kortrijk Fuarı’nda ikisi yeni 7 aracını tanıtacak. Temsa, bu iki yeni ürüne ilave olarak TS45, Maraton, HD ve MD7 Plus ile elektrikli otobüsünü de sergileyecek. Temsa, ayrıca, fuarda düzenleyeceği basın toplantısını da 19 Ekim Perşembe günü 11.00-12.00 ara- sında yapacak. Okul ve turizm alanına yönelik iki yeni otobüsü müşteri beklentilerine hızlı çözüm üretmeyi başaran ve bunun karşılığını da büyüyen pazar adetleri ile alan Temsa, müşterilerine iki yeni otobüs sürprizi hazırladı. Temsa, fuarda turizm alanına yönelik ve okul taşımacılığı alanına yönelik iki aracın lansmanını gerçekleştirecek. Temsa, fuar standında, ABD pazarına satışını gerçekleştirdiği şehirlerarası, turizm segmentine yönelik TS45 aracı ile şehirlerarası için ürettiği Maraton, şehirlerarası ve turizm aracı HD, turizm, okul servisi, Shuttle aracı MD7 Plus ve kentiçi elektrikli otobüsünü de sergileyecek. 
1971 yılından beri düzenlenen Avrupa’nın en prestijli otobüs fuarında ikisi yeni olmak üzere toplam 7 araçla yer alacaklarını belirten Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik; “Tem- sa, ürün gamı ile fark yaratan bir marka. Bunu sadece yurtiçi otobüs pazarı için dile getirmiyoruz. Tem- sa, yurtdışında müşteri beklentilerine yönelik geliştirdiği hızlı çözümler ve kaliteli ürünlerle Avrupa pa- zarı için de fark yaratmaya odaklanmış bir marka. Bunu da başarmış durumda. Birçok AB ülkesi yol- larında Temsa araçları görmek mümkün. Sektörün tüm oyuncularının katıldığı fuara biz de katılarak hem pazarda oluşturduğumuz farkı göstermek, hem de yepyeni iki aracımızı müşterilerimizle buluşturmak istiyoruz. Busworld Fuarı sadece araçlarımızı sergileyeceğimiz değil, aynı zamanda satış yapabileceğimiz fuar. Standımızı Temsa kullanıcılarının yanı sıra her fuar- da olduğu gibi yepyeni müşterilerin de ziyaret edeceğinden eminiz” dedi. 
Bu yılki fuara yönelik bilgiler de veren Çelik, “Fuarda tanıtımını yapacağımız Fleetics ürünü, büyük veri altyapıları ve veri bilimi teknik- leri kullanılarak otobüslerden toplanan verilerin gerçek zamanlı incelenmesini mümkün kılıyor. Bu ürün farkımızı gösteriyor” dedi.