26 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA

Birlikte şampiyonlar

Beşiktaş ile işbirliği kapsamını daha da genişleterek sürdüren Temsa, yeni bir adım daha atarak Siyah-Beyazlılar’ı deplasmanda da taşımak için işbirliği yaptı...

Ekleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:51/ Güncelleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:51
İSTANBUL-Alanlarında şampiyon olan Beşiktaş ile Temsa işbirliklerini geliştirdi. İlk aşamada İstanbul içinde sağlanan işbirliği, genişletilip deplasman maçlarını da kapsadı. 2016 yılında başlatılan işbirliği sürecindeki bu ilerleme düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna açıklandı. Fabricio Ramirez ve Dusko Tosic’in de olduğu basın toplantısına Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.
Bu işbirliğinin gelişmesinden mem- nun olduklarını belirten Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman; “Temsa ile geçtiğimiz yıl İstanbul içinde çıktığımız yolculuk, bu yeni anlaşma ile Türkiye’nin dört köşesine, hatta Beşiktaş’ın uluslararası yapacağı mücadelelerle ülke sınırlarını aşmış olacak. Bu yıl da hem lige, hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptık. Türkiye’nin değerli markalarından Temsa ile sponsorluk anlaşmamızı uzatmış olmaktan dolayı da çok mutluyuz. Beşiktaş’ın olduğu her yerde Temsa bizlerle beraber olacak” dedi.
Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik de; “Geçen yıl başlattığımız işbirliğini deplasman mücadelelerine de taşımaya karar verdik. Artık bundan sonraki süreçte Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde ve Süper Lig’de her deplasman maçında Temsa yanında olacak. Bu işbirliği ile Türkiye’nin iki gurur verici markası yeni başarılara koşmak istiyor. Beşiktaş, Süper Lig’i son iki yıldır Şampiyon tamamlıyor. Temsa’da son 3 yıldır otobüs pazarının lider markası. Onun için ‘şampiyonların işbirliği büyüyor’ diyoruz” diye konuştu.